Sportas

2019.06.19 19:30

Pirlo antrininko katino dienos baigtos – panašumu į futbolo žvaigždę naudojęsis vyriškis sulaikytas

LRT.lt2019.06.19 19:30

Italijos policija sulaikė asmenį, kuris sukčiaudamas daugiau nei dvejus metus naudojosi nedideliu panašumu į buvusį legendinį italų futbolininką Andrea Pirlo, skelbiama portale „calciomercato.com“.

Įtariamasis – 48-erių metų auksakalys iš Valenzos miesto Alessando Palazzolo. Sulaikytasis vyriškis apgaudinėdavo nedidelių parduotuvių savininkus bei užsisakinėdavo drabužius už juos nemokėdamas. Turino policija suėmė vyrą ir kaltina jį asmenybės pasisavinimu ir sukčiavimu.

Tyrimas buvo pradėtas po to, kai buvęs Turino „Juventus“  ir „AC Milan“ klubo saugas A. Pirlo pradėjo sulaukti grasinimų už neatiduotas skolas, už kurias jis nė nebuvo atsakingas. Tyrėjai nustatė, jog į A. Pirlo panašus vyriškis, naudodamasis panašumu į futbolo žvaigždę, apgavo Turino, Brešos ir Neapolio parduotuvių savininkus, prašydamas jų nuolaidų, paslaugų bei užsisakinėdamas drabužius, už kuriuos vėliau nesumokėdavo.

Tikrasis A. Pirlo išgyveno ne vieną sunkią akimirką, kuomet apgauti parduotuvių savininkai užsipuolė buvusį Italijos futbolo rinktinės žaidėją. A. Palazzolo taip pat bandė gauti futbolininko ligos istoriją, susisiekęs su A. Pirlo gydytoju.

Negana to, vieno renginio metu A. Palazzolo bandė apsimesti A. Pirlo broliu bei iš to gauti naudos. Policija susekė įtariamąjį, atsekusį A. Palazzolo pagal telefono skambučius ir nukentėjusių parduotuvės savininkų parodymus.