Sportas

2019.06.19 00:09

Pasaulio moterų futbolo čempionate – australės užfiksuotas „pokeris“

LRT.lt2019.06.19 00:09

Antradienio vakarą Prancūzijoje vykstančiame pasaulio moterų futbolo čempionate finišavo kovos D grupėje, po kurių paaiškėjo galutinė keturių grupės komandų rikiuotė prieš birželio 22-ąją startuosiančias turnyro atkrintamąsias kovas.

Pirmąją vietą grupėje užėmė Italijos rinktinė, surinkusi 6 taškus. Italės paskutiniame susitikime 0:1 (0:0) pralaimėjo brazilėms.

Brazilijos rinktinės gretose vienintelį įvartį nuo 11 m atžymos pelnė legendinė šalies futbolininkė Marta, pasižymėjusi jau 17-uoju įvarčiu pasaulio čempionatuose. Tai visų laikų rekordas moterų ir vyrų turnyruose.

Brazilės grupėje taip pat su 6 taškais liko tik trečios, tačiau vis tiek pateks į kitą etapą kaip viena iš keturių geriausių trečiąją vietą grupėje užėmusių komandų.

Antrąją vietą D grupėje užėmė Australijos futbolininkės, kurios 4:1 (2:0) sutriuškino Jamaikos rinktinę.

Visus keturis įvarčius (11, 42, 69 ir 83 minutėmis) pelnė australė Sam Kerr. Jamaikietėms vienintelį įvartį 49-ąją minutę minutę įmušė Havana Solaun. Po tokio įvarčių šou S. Kerr sąskaitoje – jau penki tikslūs smūgiai čempionate Prancūzijoje. Australė dalinasi pirmąją vietą rezultatyviausių žaidėjų sąraše su amerikiete Alex Morgan.  

Jamaikietės, nesurinkusios nė taško, grupės turnyrą užbaigė paskutinės, ketvirtos.