Naujienų srautas

Sportas2019.06.19 00:09

Pasaulio moterų futbolo čempionate – australės užfiksuotas „pokeris“

LRT.lt 2019.06.19 00:09

Antradienio vakarą Prancūzijoje vykstančiame pasaulio moterų futbolo čempionate finišavo kovos D grupėje, po kurių paaiškėjo galutinė keturių grupės komandų rikiuotė prieš birželio 22-ąją startuosiančias turnyro atkrintamąsias kovas.

Pirmąją vietą grupėje užėmė Italijos rinktinė, surinkusi 6 taškus. Italės paskutiniame susitikime 0:1 (0:0) pralaimėjo brazilėms.

Brazilijos rinktinės gretose vienintelį įvartį nuo 11 m atžymos pelnė legendinė šalies futbolininkė Marta, pasižymėjusi jau 17-uoju įvarčiu pasaulio čempionatuose. Tai visų laikų rekordas moterų ir vyrų turnyruose.

Brazilės grupėje taip pat su 6 taškais liko tik trečios, tačiau vis tiek pateks į kitą etapą kaip viena iš keturių geriausių trečiąją vietą grupėje užėmusių komandų.

Antrąją vietą D grupėje užėmė Australijos futbolininkės, kurios 4:1 (2:0) sutriuškino Jamaikos rinktinę.

Visus keturis įvarčius (11, 42, 69 ir 83 minutėmis) pelnė australė Sam Kerr. Jamaikietėms vienintelį įvartį 49-ąją minutę minutę įmušė Havana Solaun. Po tokio įvarčių šou S. Kerr sąskaitoje – jau penki tikslūs smūgiai čempionate Prancūzijoje. Australė dalinasi pirmąją vietą rezultatyviausių žaidėjų sąraše su amerikiete Alex Morgan.  

Jamaikietės, nesurinkusios nė taško, grupės turnyrą užbaigė paskutinės, ketvirtos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi