Sportas

2019.06.18 23:06

Ryškėjanti Prienų klubo ateities vizija – be Šeškaus, su neišaugusia skola ir liekančiu Lukauskiu

LRT.lt2019.06.18 23:06

2018-2019 m. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną ketvirtfinalio serijoje su Klaipėdos „Neptūnu“ užbaigusios Prienų „Skycop“ ekipos kitame sezone laukia kardinalūs pokyčiai. Apie tai skelbiama Prienų ir Birštono naujienų portale „kvitrina.com“.

Kartu su portalu bendravo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir klubo dalininkas ir direktorius Adomas Kubilius.

Rajono vadovo teigimu, kitame sezone miesto taryba siūlys išlaikyti reprezentacinei Prienų miesto komandai tokio pat dydžio paramą kaip ir 2018-2019 m. sezono metu.

Savo ruožtu A. Kubilius patvirtino jau anksčiau sklandžiusias naujienas – kitame sezone Prienų klubo nebetreniruos ilgametis komandos vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus. Be to, atskleidžiama, jog komandos skolos, lyginant su praėjusio sezono pradžia, nepadidėjo ir sieka 60 tūkst. eurų.

Pokalbyje klubo dalininkai akcentavo, jog nuo kito sezono komandos pavadinime nebebus žodžio „Skycop“, o naujas pavadinimas bus sudarytas iš dviejų žodžių – komandos rėmėjo ir Prienų klubo.

Prienų klubas tikisi išsaugoti į pirmąją LKL simbolinę rinktinę patekusį įžaidėją Žygimantą Janavičių. Tiesa, tam gali sutrukdyti ribotas klubo biudžetas, kuriame planuojami – 700 tūkst. eurų. Atskleidžiama, jog komandoje, veikiausiai liks veteranas Mindaugas Lukauskas, o klubo branduolį sudarys jauni ir patyrę krepšininkai.