Naujienų srautas

Sportas2019.06.18 09:33

Po 30 metų Totti palieka Romą: jaučiuosi tarsi mirštantis

LRT.lt 2019.06.18 09:33

AS „Roma“ legenda Francesco Totti po 30 metų atsisveikina su klubu – visą karjerą atstovavęs jam kaip žaidėjas, F. Totti palieka ir direktoriaus pareigas, praneša BBC.

42-ejų pasaulio čempionas futbolininko karjerą baigė 2017-aisiais ir nuo to laiko dirbo kaip klubo techninis direktorius.

Pastaruoju metu klubo legendos santykiai su ekipos prezidentu amerikiečiu Jamesu Pallotta pastebimai pablogėjo, nors pastarasis ir pasiūlė Totti užimti direktoriaus vietą.

Ilgiau nei valandą trukusioje spaudos konferencijoje F. Totti patvirtino, jog atsisveikina su klubu.

„Atsistatydinu iš „Roma“ ekipos vykdančiojo asmens pareigų. Tikėjausi, jog tokia diena niekada neateis, tačiau nutiko priešingai. Per savo laiką taip ir negavau progos darbuotis techniniame skyriuje, – apgailestavo buvęs saugas.

Tai yra daug sunkiau, negu baigti karjerą kaip žaidėjui. Palikdamas Romą jaučiuosi tarsi mirštantis. Atrodo, jog jausčiausi geriau, jeigu iš tikrųjų mirčiau.“

Pats F. Totti patvirtino, jog įtakos jo sprendimui turėjo ir kiti klubo asmenys – prezidentas J. Pallotta bei buvęs klubo direktorius bei dabartinis konsultantas Franco Baldini.

„Jie žinojo, ką aš galiu ir noriu suteikti šitam klubui, tačiau, nuoširdžiai kalbant, jie man niekada nesuteikė šanso. Jie patraukdavo mane nuo kiekvieno sprendimo“, – sakė 2006-ųjų pasaulio čempionas.

Paklaustas apie tai, ar įmanoma, kad jis ateityje sugrįžtų į klubą, F. Totti teigė, jog tokia situacija įmanoma tik pasikeitus klubo vadovybei.

„Jei aš būčiau tokio klubo kaip „Roma“ prezidentas ir turėčiau tokias legendas, kaip Totti ar Daniele De Rossi, leisčiau jiems vadovauti viskam. Jamesas Pallotta apsupo savo blogais žmonėmis ir klauso tik jų. Klysta visi, tačiau jei tu savo klaidas kartoji aštuonerius metus, turi užduoti sau klausimus. Kažkas tikrai nėra gerai“, – aštrių žodžių nestokojo F. Totti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi