2019.06.18 07:18

„Copa America“: Čilė nepasigailėjo Japonijos, po penkių mėnesių įvarčiu pasižymėjo Sanchezas

LRT.lt 2019.06.18 07:18

Brazilijoje vykstančiame „Copa America“ pirmąją pergalę iškovojo titulą ginantys Čilės futbolininkai, C grupės varžybose 4:0 (1:0) sutriuškinę varžovus iš Japonijos.

Nors žaidybinę persvara čiliečiai turėjo nuo pat rungtynių pradžios, ją įvarčiu pavertė tik pirmo kėlinio pabaigoje, kai po kampinio galva tiksliai smūgiavo ekipos gynėjas Erickas Pulgaras.

Didelį žingsnį link pergalės Čilės ekipa dėjo netrukus po pertraukos, kai įvarčiu pasižymėjo rinktinės senbuvis Eduardo Vargasas.

Tiesa, vėliau favoritai sulaukė ir prastų naujienų, mat dėl traumos aikštę palikti buvo priverstas vienas komandos lyderių Arturo Vidalis.

Nepaisant to, netrukus pavyko dar labiau padidinti persvarą, kai per dvi minutes buvo pridėti dar du įvarčiai.

Pirma tiksliai galva smūgiavo Alexis Sanchezas, čia pat antrą savo įvartį pridėjo ir E. Vargasas.

Po pirmojo grupės etapo turo čiliečiai C grupėje dalinasi pirmąją vietą su Urugvajumi, kuris taip pat 4:0 nugalėjo Ekvadoro vienuolikę.