2019.06.16 23:58

Europos jaunimo čempionatas: Lenkija palaužė belgus, Federico Chiesa surengė šou prieš ispanus

LRT.lt2019.06.16 23:58

Sekmadienį startavo Europos jaunimo (U21) futbolo čempionatas. A grupės mačuose susitiko Lenkijos ir Belgijos bei Italijos ir Ispanijos rinktinės.

Pirmajame dienos susitikime 3:2 (1:1)  triumfavo lenkai.

Įvarčių sąskaitą atidarė Belgijos atstovai – 16-ąją minutę pasižymėjo Aaronas Leya. Po 10 minučių Lenkijos futbolininkai išlygino rezultatą. Varžovų vartus nuginklavo Szymonas Zurkowski.

52-ąją minutę nugalėtojai perėmė iniciatyvą – juos į priekį išvedė Krystianas Bielikas. 79-ąją minutę pranašumą padidino Sebastianas Szymanski. Belgai prieš mačo pabaigą sušvelnino rezultatą – kamuolį į vartus pasiuntė Dionas Coolsas. Pastarieji išsikapstyti nebepajėgė.

Antrajame dienos mače Italijos futbolininkai triumfavo 3:1 (1:1).

Į priekį savo ekipą 9-ąją minutę išvedė ispanas Madrido „Real“ futbolininkas Danielis Ceballosas. 36-ąją minutę „Fiorentina“ krašto saugas Federico Chiesa išlygino rezultatą.

62-ąją minutę italas pasižymėjo dar kartą ir išvedė savo komandą į priekį. Abu rezultatyvius perdavimus atliko Nicolo Barellas. Dar po 20 minučių pirmaujanti ekipa įtvirtino savo pergalę – po 11 metrų baudinio Lorenzo Pellegrini skirtumą padidino iki 2 įvarčių – 3:1.