Naujienų srautas

Sportas2019.06.16 22:41

„Deimantinės lygos“ etape po traumos grįžęs Andrius Gudžius liko septintas

LRT.lt 2019.06.16 22:41

Sekmadienį Maroke, Rabate, vyko šeštasis „Deimantinės lygos“ etapas. Pirmą kartą tokio lygio varžybose po operacijos dalyvavo disko metikas Andrius Gudžius, kuris nusviedė diską 64,37 metro ir liko septintas iš dešimties dalyvių.

Pirmuoju bandymu lietuvis užfiksavo 63,28 m rezultatą, kuris buvo ketvirtas po visų sportininkų startinių metimų – aukštesnes vietas užėmė austras Lukasas Weisshaidingeris (68,14 m.), jamaikietis Ferdrickas Dacresas (67,09 m.) bei lenkas Piotras Malachowski (65,13 m.).

Antrąjį sykį A. Gudžius pademonstravo geresnį rezultatą, tačiau tai vis dar buvo toli jo tikslo – 64,37 m. P. Malachowski nesileido aplenkiamas – nusviedė diską 65,13 m. L. Weisshaidingeris padarė klaidą, o F. Dacresas išsiveržė į priekį – jo sviestas diskas nuskriejo 68,71 m. Vienas favoritų ir sezono rekordininkas – švedas Danielis Stahlis – pirmuoju bandymu neužfiksavo rezultato, tačiau antruoju pakilo į trečiąją vietą. Jis diską nusviedė 67,84 m.

Trečioju bandymu antrąją vietą iki tada užėmęs austras trečioju bandymu padarė klaidą – taip ir nepagerino pirmuoju bandymu pasiekto rezultato. P. Malachowski, savo ruožtu, nusviedė diską 64,76 m. ir nepajėgė pakilti į lyderių trejetuką. Lyderiai – D. Stahlis ir F. Dacresas – padarė klaidas ir rezultatų neužfiksavo.

Andrius Gudžius trečioju metimu užfiksavo prasčiausią dienos rezultatą – 61,93 m. – ir likus trims bandymams buvo penktas.

Po ketvirtųjų metimų A. Gudžius nukrito į 6-ąją poziciją. 64,34 m. diską nusviedusį lietuvį aplenkė amerikietis Reggie Jagersas, užfiksavęs 64,59  m. rezultatą. Iššovė ir D. Stahlis – švedas išsiveržė į priekį po įspūdingo 69,94 m. rezultato. Jam solidžiai atsakė ir jamaikietis – jo mestas įrankis skriejo 69,50 m. ir įtvirtino atletą antroje vietoje.

Priešpaskutinysis metimas lietuviui baigėsi klaida. Lyderių pozicijos taip pat nepasikeitė – panašu, kad atletus ėmė kamuoti nuovargis.

Šeštuoju bandymu lietuvis dar kartą suklydo ir užleido šeštąją vietą vokiečiui Martinui Wierigui, kuris diską nusviedė 64,65 m. ir pakilo į penktąją poziciją.

Lyderių pozicijos nepakito – triumfavo D. Stahlis. Antras liko F. Dacresas, o paskutinę vietą and garbės pakylos užėmė L. Weisshaidingeris.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi