Naujienų srautas

Sportas2019.06.16 20:43

Apmaudžiomis lygiosiomis su Portugalija sužaidę Lietuvos rankininkai nepateko į Europos čempionatą

LRT.lt 2019.06.16 20:43

Sekmadienį baigėsi 2020 m. Europos vyrų rankinio čempionato atrankos kovos. Iki pat paskutinio turo vilčių patekti į finalinį etapą turėjusi Lietuvos rinktinė po dramatiškos kovos 28:28 lygiosiomis sužaidė su Portugalijos komanda.

Likus apie 8 min. iki rungtynių pabaigos lietuviai turėjo dvi auksines progas išsiveržti į priekį, bet neįtikėtinai žaidė portugalų vartininkas. Po kelių sekundžių lietuviai dar užsidirbo 2 baudos min. ir vėl susikomplikavo padėtį.

Netrukus lietuviai nerealizavo 7 metrų baudinio, dėl nuostabiai rungtyniavusio portugalų vartininko Alfredo Quintana. Tada lietuviai užsidirbo dar 2 baudos min. ir atsiliko jau 3 įvarčiais (25:28).

Lietuviai dar kartą bandė lipti iš „duobės“ ir likus 3 min. priartėjo iki minimumo (27:28). Priešpaskutinę minutę M.Urbonas išlygino rezultatą (28:28). Po G.Morkūno atremto smūgio lietuviai turėjo 20 sek. lemiamai atakai ir paprašė pertraukėlės.

Deja, paskutinį mūsiškių bandymą portugalai nesunkiai sustabdė, kol ištiksėjo laikas. M.Dumčius dar galėjo atakuoti nuo 9 metrų žymos, bet stebuklo sukurti jam nepavyko.

Šis rezultatas leido lietuviams pakilti į trečiąją vietą grupėje. Deja, rezultatai kitose grupėse mūsiškiams nebuvo palankūs, todėl užkirto kelią tapti geriausia trečiąją poziciją užėmusia rinktine ir patekti į Europos rankinio čempionatą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi