Sportas

2019.06.16 12:41

Anthony Daviso mainų atgarsiai: Lebrono džiaugsmas, LaVaro pyktis ir tolimesnis „Lakers“ taikinys

LRT.lt2019.06.16 12:41

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Los Andželo „Lakers“ sudrebino krepšinio pasaulį, kai ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski paskelbė, jog į Kaliforniją mainų būdu atvyksta superžvaigždė Anthony Davisas.

Naujojo Orleano „Pelicans“, savo ruožtu, gaus Lonzo Ballą, Joshą Hartą, Brandoną Ingramą bei tris ateities NBA naujokų biržos šaukimus, įskaitant šių metu ketvirtąjį šaukimą.

Pranešama, jog mainai oficialiai negali įsigalioti iki liepos 12 dienos, todėl „Pelicans“ gali juos dar pakoreguoti. ESPN skelbia, kad ne vienas NBA klubas domisi šių metų ketvirtuoju šaukimu, todėl Naujojo Orleano ekipa gali jį išsiųsti į trečią komandą mainais už kitus krepšininkus ar šaukimus.

„Lakers“ lyderis LeBronas Jamesas neslėpė džiaugsmo apie A. Daviso įsigyjimą.

„AD jau kelyje. Pasiekime tai, brolau. Tai tik pradžia...“, – rašė puolėjas.

Ne visi buvo tokie patenkinti šiais mainais. Lonzo Ballo bei Lietuvoje žaidusių LaMelo ir LiAngelo Ballų tėvas LaVaras pareiškė, jog šis sprendimas bus katastrofiškas Los Andželo klubui.

„Garantuoju, kad tai yra blogiausias „Lakers“ visų laikų ėjimas. Jie niekada nelaimės čempionato. Garantuoju. Taip ir įvyko, gerai, kad Lonzo paliko skęstantį laivą. Daviau komandai šansą, sakiau, kad pasikvietus tris Ballus jie išsigelbės, bet to jie nepadarė“, – kalbėjo L. Ballas.

Skelbiama, jog „Lakers“ siekia, jog laisvųjų agentų rinkoje prie dviejų klubo žvaigždžių prisijungtų Kemba Walkeris. Įžaidėjo sutartis su Šarlotės „Hornets“ pasibaigė, tačiau jis visada teigė, jog norėtų ten ir likti. Nepaisant to, žaidimas su dviem iš geriausių žaidėjų pasaulyje gali pasirodyti per daug patrauklus.

Krepšinio ekspertai teigia, jog Los Andželo organizacija puikiai pasidarbavo išsaugodama Kyle`ą Kuzma, kuris pasižymi dideliu potencialu. Vis dėlto, gali būti, jog atiduotas naujokų biržos šaukimų skaičius ateityje brangiai kainuos „Lakers“ šansams išlikti konkurencingiems po L. Jameso eros.

Šių metų NBA naujokų birža vyks ankstyvą penktadienio rytą Lietuvos laiku.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt