2019.06.16 07:39

„Copa America“: žemyno galiūnų kovoje Kolumbija nukovė Argentiną

LRT.lt2019.06.16 07:39

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį sužaistas dar vienas „Copa America“ grupių etapo mačas. Turnyro titanų mūšyje Kolumbijos futbolininkai 2:0 (0:0) įveikė Argentinos rinktinę su Lioneliu Messi.

Nors iniciatyvą didžioją mačo dalį turėjo argentiniečiai, jiems vis nepavykdavo palaužti varžovų gynybos. Vis dėlto, situacija pasikeitė kardinaliai jau rungtynėms artėjant prie finalinio švilpuko.

71-ąją minutę kamuolį kairiajame atakos flange priėmęs Rogeris Martinezas apsivarė vieną varžovą ir iš 15-16 metrų raketa pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą bei išvedė Kolumbijos vienuolikę į priekį.

Pergalę laimėjusi ekipa užtvirtino jau 86-ąją minutę. Greitos atakos metu R, Martinezas pasiuntė kamuolį už varžovų gynybos prabėginėjančiam Jeffersonui Lerma, kuris skersu perdavimų link vartų atrado Duvaną Zapatą, pelniusi antrąjį ir paskutinįjį mačo įvartį.

Tai buvo pirmosios B grupės rungtynės. Po jų Kolumbijos rinktinės sąskaitoje – 3 taškai. Argentina su Kataru ir Paragvajumi jų dar neturi.