2019.06.15 23:55

Moterų pasaulio čempionatas: E grupėje triumfavo Nyderlandų ir Kanados rinktinės

LRT.lt2019.06.15 23:55

Šeštadienį tęsėsi pasaulio moterų futbolo čempionato grupių etapas. Pirmajame dienos susitikime Nyderlandų atstovės susikovė su kamerūnietėmis, o antrajame – kanadietės rungėsi su Naujosios Zelandijos rinktine.

E grupės mače olandės 3:1 (1:1)  triumfavo prieš Kamerūno futbolininkes.

Pirmąjį įvartį 9-ąją minutę nugalėtojų ekipai pelnė Vivianne Miedema, o dar pirmoje pusėje, 43-iąją minutę, rezultatą išlygino Gabrielle Aboudi Onguene.

48-ąją minutę Nyderlandų vienuolikė antrąsyk išsiveržė į priekį – pasižymėjo Dominique Bloodworth, o pergalę 85-ąją minutę užtvirtino V. Miedema.

Kitame E grupės susitikime kanadietės 2:0 (0:0) įveikė Naujosios Zelandijos komandą.

48-ąją minutę nugalėtojos pirmą kartą nuginklavo varžovių vartus – pasižymėjo Jessie Fleming. Pergalę 79-ąją minutę užtvirtino Nichelle Prince.

Olandės ir kanadietės turi po 6 vietus grupėje ir užima pirmąją ir antrąją pozicijas atitinkamai. Kamerūno ir Naujosios Zelandijos ekipos kol kas žengia be taškų ir rikiuojasi trečioje ir ketvirtoje vietoje atitinkamai.