2019.06.15 21:09

Pirmą įvartį praleidusiai „Sūduvai“ pergalę atnešė 19-metis atakuojantis saugas

LRT.lt2019.06.15 21:09

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygoje namie panaikino vieno įvarčio deficitą ir 2:1 (0:1) įveikė dešimtyje likusius „Panevėžio“ futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito jau 6-ąją mačo minutę, kai grubia varžovo klaida pasinaudojęs Pavelas Krukas jau nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė „Panevėžį“ į priekį.

Pranašumą panevėžiečiai išlaikė iki 56-osios minutės, kai po gražaus Mihreto Topčagičiaus perdavimo Ovidijus Verbickas perkėlė vartininką ir atstatė pusiausvyrą.

Favoritai iniciatyvą perėmė 75-ąją minutę, kai 19-metis Paulius Golubickas puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Sūduvos“ naudai – 2:1.

79-ąją minutę atsiliekančios ekipos gretose raudoną kortelę gavo Rafaelis Ledesma, o tai nebepaliko vilčių atsitiesti – marijampoliečiai ramiai užbaigė mačą ir sutvirtino savo pozicijas pirmojoje turnyro lentelės pozicijoje.

„Sūduvos“ futbolininkų sąskaitoje – 36 taškai po 14 turų. Artimiausi persekiotojai – 31 tašką surinkę Vilniaus „Žalgirio“ atstovai.

„Panevėžys“ turi tik 10 taškų ir užimą septintąją vietą A lygoje.