2019.06.15 19:37

Lietuvos regbininkai Europos „Trophy“ čempionatą pradėjo trimis galingomis pergalėmis

LRT.lt2019.06.15 19:37

Šeštadienį Kroatijoje prasidėjo Europos regbio-7 čempionato „Trophy“ diviziono pirmasis etapas, kuriame dalyvaujantys lietuviai sužaidė trejas C grupės rungtynes – su Bulgarijos, Kroatijos ir Danijos atstovais.

Pirmajame susitikime mūsiškiai net 43:5 (31:0) sutriuškino bulgarus. Iki pertraukos dominavę lietuviai antroje mačo dalyje leido perimti iniciatyvą varžovams, kurie tuo pasinaudojo ir nepralaimėjo “sausu” rezultatu.

Antros rungtynės buvo sunkiausios – kroatai buvo palaužti 22:12 (10:12). Nors pirmoje susitikimo pusėje lietuviai dare klaidas ir buvo priversti vytis oponentus, tačiau po pertraukos mūsiškiai išsiveržė į priekį ir iniciatyvos nebeatidvė.

Trečiajame dienos mače lietuviai 39:0 (22:0) nušlavė Danijos atstovus ir užsitikrino pirmą vietą grupėje, todėl ketvirtfinalyje gali tikėtis silpnesnių varžovų.

Atkrintamųjų etapų mačai bus žaidžiami sekmadienį.