Naujienų srautas

Sportas2019.06.15 12:49

„Kauno Žalgirio“ strategas Mindaugas Čepas: nemanau, kad buvome verti pralaimėti vilniečiams

LRT.lt 2019.06.15 12:49

Po namuose pralaimėjimu 3:4 prieš Vilniaus „Žalgirį“ pasibaigusių A lygos rungtynių, „Kauno Žalgirio“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas spaudos konferencijoje papasakojo, ką po rungtynių pasakė savo auklėtiniams ir išskyrė pagrindines priežastis, kurios neleido iškovoti taškų, praneša zalgiris.lt.

„Grįžęs į rūbinę padėkojau vaikinams už rungtynes. Padėkojau jiems už tai, kad antrame kėlinyje jų akyse mačiau tikėjimą, kad tikrai įmušime ir išlyginsime rezultatą. Paprašiau jų, kad ką jie pasiekė, įdėdami tiek pastangų, triūso ir noro – brangintų tai. Aš nepamenu, kada „Žalgiriui“ buvome įmušę tris įvarčius.

Bet vėlgi – žaidžiant namuose praleisti keturis įvarčius, švelniai tariant, daugoka. Manau, kad gynyboje pritrūko atsakomybės jausmo ir momentais buvome per daug atsipalaidavę, per daug pasitikėjome savimi. Gaila, nes manau, kad mano komanda nebuvo verta pralaimėti. Žiūrėsime į priekį, nes gyvenimas nesustoja“, – po rungtynių Kaune kalbėjo šeimininkų komandos strategas.

Paklaustas, kaip vertina pirmą kartą šiame A lygos sezone žaidusio 18-mečio Ernesto Mockaus pasirodymą, treneris pripažino, kad po praleistų keturių įvarčių tą padaryti yra sunku, bet pripažino, kad talentingas gynėjas su savo užduotimis daugiau ar mažiau susitvarkė.

„Žinote, labai sunku vertinti vieną gynėją, kai gynybos grandis praleidžia keturis įvarčius. Galima sakyti tik taip – galėjo geriau. Kalbant apie individualias užduotis, manau, kad Ernestas su jomis daugiau ar mažiau susidorojo, ypač kas liečia dvikovas ore. Dirbti dar yra kur, bet aš tikiu šiuo žaidėju“, – kalbėjo M.Čepas.

Komandos vairininkas taip pat įvertino ir pagrindinėje komandoje oficialiose rungtynėse pirmą kartą žaidusio legionieriaus Philipo Otele pasirodymą.

„Iš jo prašėme spaudimo ir esant galimybei išnaudoti erdves už varžovų nugarų, nes žinojome, kad „Žalgiris“ aukštai ginasi. Manau, kad jis į aikštę išėjo drąsiai ir tikrai mūsų nesusilpnino, o kaip tik pagyvino žaidimą, nes Rokas Krušnauskas jau buvo atidavęs daug jėgų. Manau, kad šis keitimas pasiteisino, nes išėjus jam, mes įmušėme trečią įvartį“, – užbaigė treneris.

Tuo metu M.Čepo paminėtas R.Krušnauskas po rungtynių dviejų savo įmuštų įvarčių labai nesureikšmino ir pritarė treneriui, kad komanda pralaimėti nenusipelnė.

„Dabar esame nusiminę, bet kaip ir treneris minėjo, dar reikia laiko suprasti, kas čia įvyko. Praeis keletas dienų ir tada suprasime, ką padarėme gerai, o ką blogai. Manau, kad ne tik galėjome iškovoti tašką, bet ir buvome jo verti. Kai buvau pakeistas ir viską stebėjau nuo atsarginių žaidėjų suolelio, viskas tikrai atrodė neblogai, laikėmės trenerio parengto plano. Pritrūko šiek tiek sėkmės, bet tik laiko klausimas, kada sugebėsime juos įveikti“, – po rungtynių Žalgiris.lt teigė puolėjas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi