Sportas

2019.06.14 17:56

„Real“ klubas sudarė sutartį su „Japonijos Messi“ vadinamu 18-mečiu talentu

LRT.lt2019.06.14 17:56

Madrido „Real“ klubas pasirašė sutartį vienu talentingiausių jaunųjų Japonijos futbolo talentų – Takefusa Kubo, praneša BBC.

Klubo pranešime teigiama, jog 18-metis T. Kubo yra „vienas iš perspektyviausių talentų pasaulyje“. Saugo pozicijoje žaidžiantis ir „Japonijos Messi“ pravardžiuojamas saugas prisijungs prie Madrido dublerių ekipos „Castilla“.

Šiuo metu japonas kartu su savo šalies nacionaline ekipa dalyvauja „Copa America“ turnyre, vykstančiame Brazilijoje. T. Kubo jau spėjo debiutuoti Japonijos rinktinėje birželio 9-ąją vykusiose rungtynėse su Salvadoro futbolininkais.

Skelbiama, jog už T. Kubo „Real“ klubas sumokės 2 milijonus eurų Japonijos futbolo čempionato flagmanui „FC Tokyo“.

Perspektyvusis žaidėjas buvo patekęs ir į „Barcelona“ ekipos radarą. Visgi prieš penkerius metus, būdamas 13-os, japonas buvo priverstas palikti katalonų ekipą dėl nustatytų „Barcelona“ pažeidimų, įsigijant jaunuosius futbolo talentus.

Pranešama, jog „Real“ su T. Kubo sudarė penkerių metų sutartį ir kasmet Madrido klubas žaidėjui mokės po vieną milijoną eurų. „Real“ pranešime japonas apibūdinamas kaip „puikią techniką turintis atakuojantis saugas su geru aikštės matymu“.

Šiais metais „FC Tokyo“ gretose T. Kubo sužaidė trylika rungtynių ir pelnė 4 įvarčius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt