Naujienų srautas

Sportas2019.06.14 09:50

„Raptors“ triumfas NBA atvėrė Valančiūnui neeilinę galimybę

LRT.lt 2019.06.14 09:50

Praėjusią naktį Toronto „Raptors“ ekipa išvykoje 114:110 parbloškė „Golden State Warriors“ krepšininkus ir, laimėjusi seriją 4-2, pirmą kartą istorijoje iškovojo NBA čempionų titulą. Tai reiškia, jog čempionų žiedą gali gauti ir lietuvis Jonas Valančiūnas.

NBA taisyklės nurodo, jog komanda čempionė gali užsisakyti neribotą kiekį čempionų žiedų ir juos išdalinti visiems klubo organizacijos nariams ir buvusiems žaidėjams. Net ir tiems, kurie sezono metu sužaidė vos vieną mačą.

Tarkime, pernai NBA triumfavę „Warriors“ užsisakė net 500 žiedų.

Prieš išmainymą šių metų vasarį į Memfio „Grizzlies“ Jonas Valančiūnas šešis su puse metų praleido Toronto ir prisidėjo prie to, jog komanda iš vienų lygos autsaiderių taptų viena galingiausių jėgų visoje Rytų konferencijoje.

Galima neabejoti, jog žiedas lietuviui bus pasiūlytas, klausimas išlieka tik ar Valančiūnas sutiks jį priimti. Verta pažymėti ir tai, jog, net ir gavęs NBA čempiono žiedą, uteniškis nebūtų laikomas NBA čempionu.

LRT.lt primena, jog ketvirtadienio vakare buvo skelbta, jog lietuvis nusprendė nepasinaudoti „žaidėjo opcija“ ir nutraukti sutartį su Memfio „Grizzlies“ komanda bei tapti laisvuoju agentu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi