2019.06.13 23:54

Pasaulio moterų futbolo čempionate – įspūdingas australių sugrįžimas

LRT.lt2019.06.13 23:54

Prancūzijoje vykstančiame pasaulio moterų futbolo čempionate puikią pergalę pasiekė Australijos rinktinė, C grupės rungtynėse 3:2 (1:2) nugalėjusi vienas iš favoričių Brazilijos futbolininkes.

Australijos ekipos pergalę dar įspūdingesne daro tas faktas, jog pirmame kėlinyje jos atsiliko 0:2. Vieną iš įvarčių brazilėms pelniusi Marta įsirašė į istoriją – tapo pirmąja žaidėja, pasižymėjusi penkiuose čempionatuose.

Australijos rinktinė dar iki pertraukos deficitą sumažino, o antrojo kėlinio starte rezultatą išlygino. Lemiamas tapo 66-ąją minutę Brazilijos gynėjos Monicos įvartis į savus vartus, kuris buvo įskaitytas tik po VAR sprendimo.

Per likusį laiką brazilės įvarčių nebepelnė ir patyrė pirmąją nesėkmę čempionate.

B grupės varžybose pirmąją pergalę iškovojo Kinijos rinktinė, 1:0 nugalėjusi Pietų Afrikos Respublikos komandą. Vienintelį įvartį laimėtojoms pirmojo kėlinio finiše pelnė Ying Li.