Naujienų srautas

Sportas2019.06.15 10:57

Jaunimo olimpinė čempionė Šeleikaitė: pergalės yra dešimtmečių darbas

Jaunimo olimpinė čempionė Agnė Šeleikaitė pradėjo rengtis liepos mėnesį Italijoje vyksiančiai universiadai. Spalį Argentinoje vykusiose Jaunimo olimpinėse žaidynėse 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje triumfavusi sportininkė teigia nesureikšminanti šios pergalės.

„Šita pergalė nieko labai nepakeitė mano gyvenime, gal tik tiek, kad daugiau kiek dėmesio gaunu. Treniruotėse niekas nepasikeitė, varžybose niekas nepasikeitė, toliau treniruojamės ir siekiame naujų tikslų.

Mane labiausiai motyvuoja varžybos. Aš noriu kiekvienose varžybose pasigerinti savo rezultatą, užimti kuo aukštesnę vietą“, – LRT TV naujienų tarnybai sakė plaukikė A. Šeleikaitė.

Pasak plaukikės, siekti geresnių rezultatų padeda sistemingas ir kryptingas darbas. Kauno „Girstučio“ baseine pas trenerį Giedrių Martinionį besitreniruojanti devyniolikmetė ne kartą yra teigusi, kad nenori ieškoti geresnių sąlygų treniruotėms – ypač užsienyje.

Plaukikė Agnė Šeleikaitė: pergalės yra dešimtmečių darbas

„Nes čia pakankamai geros sąlygos, pažiūrėkite, turime tikrai gerą baseiną, turime trenerius, turime fizinio pasiruošimo trenerius, nežinau, viskas yra, ko reikia.

Valios, jėgų, atsakomybės, ištvermės – labai daug visko, iš tikrųjų, reikia. Tikrai nėra taip, kad atėjau vieną dieną į baseiną, pasitreniravau ir „O, viskas, aš čempionas, laimėjau“. Ne, čia yra dešimtmečių darbas...Ir taip nesidaro... Taip nebūna“, – teigė A. Šeleikatė.

Gegužės mėnesį studentų žaidynių čempione tapusi A. Šeleikaitė universiadoje plauks 50, 100 ir 200 metrų krūtine.

2019 m. universiada vyks liepos 3–14 dienomis Italijos mieste Neapolyje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi