Sportas

2013.01.21 14:03

T. Glockas palieka „Marussia“ ekipą

f-1.lt2013.01.21 14:03

Pirmadienį „Marussia“ ekipos atstovai oficialiai patvirtino, jog abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su Timo Glocku.

Pirmadienį „Marussia“ ekipos atstovai oficialiai patvirtino, jog abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su Timo Glocku, rašo f-1.lt.

Komandos vadovo Johno Bootho teigimu, dėl suprastėjusios ekonominės situacijos komanda nebegalėjo sau leisti mokėti vokiečiui atlyginimą.

„Per pastaruosius tris metus Timo stipriai prisidėjo prie mūsų komandos. Jis ne tik padėjo tobulinti bolidą. Jo dėka praėjusį sezoną ilgą laiką buvome 10-oje konstruktorių įskaitos vietoje. [...]Dėl sudėtingos ekonominės situacijos buvome priversti imtis tam tikrų veiksmų, jog galėtume užtikrinti komandos tolimesnį egzistavimą „Formulėje-1“. Atsižvelgus į tai, jog Timo turėjo galiojantį kontraktą, norime jam padėkoti už tai, kad kartu mums pavyko priimti šį sprendimą“, – sakė „Marussia“ ekipos vadovas.

T. Glockas prie „Marussia“ komandos prisijungė 2010 m., kai pastaroji debiutavo „Formulės-1“ čempionate. Nė vieno taško iki šiol taip ir neiškovojusi ekipa praėjusį sezoną pralaimėjo kovą dėl 10 vietos konstruktorių įskaitoje „Caterham“ komandai.

Žinia, jog T. Glockas traukiasi iš „Marussia“ ekipos reiškia, kad komanda bus priversta ieškotis piloto, galinčio mokėti už lenktynininko vietą.

Ekipa praėjusiais metais oficialiai paskelbė, jog šių metų F-1 sezone jai atstovaus britas Maxas Chiltonas.