Naujienų srautas

Sportas2019.06.13 00:35

Memfyje pristatytas naujasis „Grizzlies“ treneris pasakojo apie Valančiūno žvejybą Norvegijoje

LRT.lt 2019.06.13 00:35

Trečiadienį Memfio „FedExForum“ arenoje oficialiai pristatytas naujasis Memfio „Grizzlies“ ekipos vyriausiasis treneris Tayloras Jenkinsas, kuris pirmą kartą savo karjeroje stos prie NBA klubo vairo.

Spaudos konferencijos, kurioje kartu su naujuoju treneriu T. Jenkinsu dalyvavo ir du Memfio klubo vadovybės atstovai – Tayshaunas Prince`as ir Zachas Kleimanas, pradžioje naujasis „Grizzlies“ vairininkas vos sulaikė ašaras dėkodamas žmonėms, padėjusiems pasiekti tokias karjeros aukštumas.

„Esu konkurencingas vyrukas. Noras kiekvieną dieną būti geresnius padeda užvirtinti kraują manyje. Nuo pat mokyklos krepšinio komandos laikų buvau toks konkurencingas. Esu didžiausias savo darbo kritikas“, – save susirinkusiems žurnalistams pristatė T. Jenkinsas.

2013-2018 m. T. Jenkinsas dirbo Atlantos „Hawks“ trenerių štabe vyriausiojo trenerio Mike`o Budenholzerio asistentu. M. Budenholzeriui persikėlus dirbti į Milvokio „Bucks“ ekipą, kartu su juo keliavo ir T. Jenkinsas.

Kalbėdamas apie būsimą „Grizzlies“ krepšinio stilių, T. Jenkinsas atskleidė, jog viskas, kaip ir geriausiais Memfio ekipos laikais, prasidės nuo kietos gynybos.

„Gynyba mūsų žaidime bus prioritetas. Tikime, jog mūsų žaidimo stilius puolime ir gynyboje džiugins mūsų vadovybę, žaidėjus ir sirgalius. Norime būti pati konkurecingiausia, nesavanaudiškiausia ir labiausiai komandiškai žaidžianti ekipa. Tam reikės laiko. Bandysime atsiduoti gynyboje, nebūti savanaudiški bei išlikti agresyvūs. Puolime stengsimės demonstruoti šių laikų NBA krepšinį – su daug greičio ir išnaudojamų erdvių“, – pasakojo naujasis „Grizzlies“ strategas.  

Pasirodo, T. Jenkinsas jau spėjo šnektelėti ir su „Grizzlies“ gretose praėjusį sezoną užbaigusiu lietuviu Jonu Valančiūnu. Tiesa, dar neaišku, ar aukštaūgis kitą sezoną rungtyniaus Memfio klube.

Krepšininkas turi galimybę aktyvuoti žaidėjo opciją ir pasirinkti kitam sezonui garantuotus daugiau nei 17 milijonų JAV dolerių. Tiesa, J. Valančiūnas tikisi, jog su „Grizzlies“ pavyks sudaryti ilgalaikį kontraktą.

T. Jenkinsas, kaip teigė spaudos konferencijoje, savo skambučiu užklupo J. Valančiūną, išvykusį į žvejybą Norvegijoje.

„Vakar kalbėjausi su Jonu per „Whatsapp“ programėlę. Šiuo metu jis yra Norvegijoje, kur visą dieną žvejojo jūroje. Sakė, kad jo kojos labai pavargo. Turėjome puikų pokalbį, smagu, kad Jonas skyrė tam laiko. Be to, jis tvirtino, jog džiaugiasi mano prisijungimu prie komandos. Toks palaikymas iš visų „Grizzlies“ žaidėjų man reiškia labai daug. Tai tik parodo, jog su tokiais žaidėjais noriu dirbti. Dabar tikiuosi, kad Jonas gerai išsimiegos“, – šypsojosi T. Jenkinsas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi