Sportas

2019.06.12 18:29

„Žalgirį“ širdyje nešiojantis Westermannas: dar anksti žvalgytis į mano ateitį

LRT.lt2019.06.12 18:29

Prancūzijoje šiuo metu tarpsezonio malonumais besimėgaujantis ir su jaunimu krepšinio stovykloje dirbantis žalgirietis Leo Westermannas apie pasibaigusį sezoną Kaune ir artimiausios ateities planus mintimis pasidalino su Prancūzijos krepšinio portalu „bebasket.fr“.

Krepšininkas, bendraudamas su tinklalapiu pripažino, jog Lietuvoje „Žalgiris“ yra matomas tik kaip Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas, todėl komanda turi būtinai iškovoti šį titulą.

„Pagrindinis „Žalgirio“ komandos tikslas – iškovoti LKL čempionų titulą. Iš mūsų tikimąsi, jog kiekvienais metais būsime stipriausi Lietuvoje. Turime tai padaryti. Žinoma, kad esame laimingi, iškovoję šį titulą“, – aiškino krepšininkas.

Prancūzas nesidaro į asmeniškai nesėkmingą 2017-2018 m. sezoną Maskvos CSKA klubo gretose. Tuomet žaidėją kamavo traumos ir gynėjas neparodė viso savo potencialo Rusijos ekipoje. L. Westermannas džiaugėsi Kaune sužaidęs savo antrąjį karjeros sezoną. „Žalgiryje“ krepšininkas rungtyniavo ir 2016-2017 m. sezone.

„Man nesisekė su traumomis, kuomet žaidžiau Maskvos CSKA klube. Vėliau sugrįžau į klubą, kurį myliu, ir, kur jaučiuosi mylimas. Labai smagu kovoti dėl pergalių šioje ekipoje, – teigė žaidėjas. – „Žalgiris“ yra mano širdyje. Sugrįžti į Kauną mane paskatino susiklosčiusios aplinkybės bei supratimas, jog tuomet tai buvo geriausias pasirinkimas. Čia mane pažįsta, o aplinkiniai suteikė pasitikėjimo, kol aš bandžiau sugrįžti į optimalią sportinę formą. „Žalgirio“ atstovai daug dirbo su manimi. Labai džiaugiausi gavęs „Žalgirio“ pasiūlymą. Negalėjau net pasvajoti, jog taip sklandžiai sugrįšiu į sau įprastą žaidimo lygį.“

–  Šarūnas Jasikevičius turėjo būti svarbus faktorius jūsų pasirinkimui sugrįžti į Kauną? – „bebasket.fr“ paklausė L. Westermanno.

Žinoma, Š. Jasikevičiaus vaidmuo buvo labai svarbus, renkantis „Žalgirio“ pasiūlymą. Tiesiog džiaugiuosi, galėdamas dirbti su Š. Jasikevičiumi.

– Su „Žalgiriu“ sudarėte vienerių metų kontraktą...

Sudariau vienerių metų kontraktą su galimybe jį pratęsti dar vieneriems metams. Dar anksti žvalgytis į mano ateitį, kadangi šiuo metu dar vyksta Ispanijos, Prancūzijos ir Italijos krepšinio čempionatai. LKL čempionatas baigėsi gerokai anksčiau nei kitų šalių pirmenybės. Sunku pasakyti, kur žaisiu kitame sezone.

– Ar neplanuojate prisijungti prie ASVEL komandos, kuri kitame sezone žais Eurolygoje?

Neuždarau jokių durų. Aš esu labai laimingas būdamas „Žalgiryje“. Visgi ne visi sprendimai priklausys nuo manęs dėl mano ateities Kaune. Esu atviras visiems pasiūlymams, juos išklausysiu susidomėjęs.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.