Sportas

2019.06.12 13:59

Kuzminsko sąlyga naujajam treneriui: žaidimas lengvojo krašto pozicijoje

LRT.lt2019.06.12 13:59

Milano „AX Armani“ komanda paskelbė, jog buvusį trenerį Simone Pianigiani pakeis Ettore Messina, o tokios permainos klube gali paliesti vieną iš ten rungtyniaujančių lietuvių Mindaugą Kuzminską.

Buvusio trenerio schemose lietuvis dažnai nerasdavo savo vietos ir būdavo priverstas rungtyniauti sau neįprastoje sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje.

Kalbos apie galimą krepšininko karjeros ateitį sklando jau kurį laiką, tačiau pats krepšininkas interviu portalui basketnews.lt teigė, jog pagrindinė sąlyga ekipai, kurioje norėtų rungtyniauti – galimybė grįžti į jam įprastą lengvojo krašto poziciją.

„Man svarbiausia išsirinkti tokį klubą ir tokį trenerį, kuris galėtų man suteikti didesnį vaidmenį nei turėjau prieš tai, ir žaidimą trečio numerio pozicijoje, – basketnews.lt kalbėjo M. Kuzminskas. – Nesu nieko prieš žaisti ir ketvirtu, bet manau, kad didžiausią įtaką galiu padaryti žaisdamas trečioje.

Jeigu bent pusę laiko galėčiau praleisti žaisdamas ten, galėčiau būti naudingas. Taip, galiu kartais pažaisti ir ketvirtoje, kai komanda žaidžia small ballu, bet aš turiu būti tinkamai išnaudojamas. Negaliu baudos aikštelėje žaisti ketvirtu taip, kaip galiu tai daryti būdamas trečiu. Viskas priklauso nuo trenerio filosofijos, kaip kas žiūri. Vienareikšmiškai norėčiau likti Eurolygoje".

Mindaugas Kuzminskas su visa Lietuvos rinktine jau liepos pabaigoje rinksis į treniruočių stovyklą, kurioje pradės pasiruošimą šių metų FIBA pasaulio taurės turnyrui. Čempionato Kinijoje startas – rugpjūčio 31-ąją dieną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.