Sportas

2019.06.12 13:44

Tėvo pėdomis: Lisabonos „Sporting“ nori įsigyti Cristiano Ronaldo sūnų

LRT.lt2019.06.12 13:44

Spalvingą savo karjerą Lisabonos „Sporting“ klube pradėjusio vieno geriausių visų laikų futbolininkų Cristiano Ronaldo istorija gali pasikartoti – Portugalijos sostinės ekipa nori įsigyti ir portugalo sūnų.

Kai C. Ronaldo praėjusią vasarą persikėlė rungtyniauti į Turino „Juventus“, kartu su juo į Italiją atvyko ir jo sūnus Cristiano jaunesnysis, pradėjęs rungtyniauti „Juventus“ devynmečių komandoje.

Jau pirmose savo rungtynėse jis pelnė keturis įvarčius, o jo komanda laimėjo rungtynes 7:1.

Iš viso pirmojo savo sezono metu Cristiano jaunesnysis pelnė net 56 įvarčius ir atliko 26 rezultatyvius perdavimus. Nenuostabu, jog tokie žaidėjo pasirodymai neliko nepastebėti – devynmetį jau nusižiūrėjo Lisabonos „Sporting“ komanda, kurioje savo karjerą pradėjo ir C. Ronaldo vyresnysis.

Portugalai mano, jog tokia aplinka gali tapti puikia terpe jauno žaidėjo atsiskleidimui ir tobulėjimui.

„Sport Mediaset“ praneša, kad klubas jau užmezgė kontaktą su žaidėjo senele Dolores Aveiro ir bandys jaunąjį talentą privilioti į savo gretas.

„Tikiuosi, kad Crisas jaunesnysis taps toks geras, kaip ir jo tėvas, – britų žiniasklaidai anksčiau yra sakęs C. Ronaldo. – Jis, kaip ir aš, rungtyniauja „Juventus“ klube ir jaučia lygiai tokį pat spaudimą. Jis sako, kad bus geresnis už mane, tačiau tai bus sunku“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.