Sportas

2019.06.12 11:19

Kuzminskų dovana vestuvių metines švenčiantiems tėvams – nauji automobiliai

LRT.lt 2019.06.12 11:19

Lietuvos rinktinės stovyklai besiruošiantis ir ateities karjeros klausimus sprendžiantis Mindaugas Kuzminskas su broliu Sauliumi jautriai pasveikino tėvus 40-jų vestuvių metinių proga ir padovanojo jiems po naują automobilį.

Abu automobiliai pažymėti numeriais KUZ, abiejuose figūruoja ir skaičius 19, kuriuo didžiąją karjeros dalį rungtyniauja M. Kuzminskas.

Krepšininkas, patalpinęs nuotrauką socialiniame tinkle „Instagram“, greta jos paliko ir jautrią bei dėkingumo pilną žinutę.

„Kartais šiek tiek atsuku laiką ir pagalvoju, kaip mano gyvenimas galėjo pasisukti viena ar kita linkme dėl sprendimų, kurie nuo manęs nepriklausė. Mano seneliai buvo ištremti į Sibirą, ten gimė ir mama.. kadangi žinojo, jog grįžus reikės viską kurti vėl nuo 0, netgi mąstė pasilikti. Ačiū Jiems, kad meilė Tėvynei nugalėjo, ko pasekoje atsiradau čia ir aš. 

Tačiau yra dalykai, kuriuos galime kontroliuoti. Kažkada atsukus laiką nesinorės galvoti, kad kažko iki galo nepadarėme. Todėl mylėkime savo tėvus, artimuosius ir draugus dabar, duotuoju momentu. Nustebinkite, apkabinkite ar tiesiog pasakykite komplimentą – neatidėliokite“, – rašė krepšininkas.

View this post on Instagram

Kartais šiek tiek atsuku laiką ir pagalvoju, kaip mano gyvenimas galėjo pasisukti viena ar kita linkme dėl sprendimų, kurie nuo manęs nepriklausė. Mano seneliai buvo ištremti į Sibirą, ten gimė ir mama.. kadangi žinojo, jog grįžus reikės viską kurti vėl nuo 0, netgi mąstė pasilikti. Ačiū Jiems, kad meilė Tėvynei nugalėjo, ko pasekoje atsiradau čia ir aš. Tačiau yra dalykai, kuriuos galime kontroliuoti. Kažkada atsukus laiką nesinorės galvoti, kad kažko iki galo nepadarėme. Todėl mylėkime savo tėvus, artimuosius ir draugus dabar, duotoju momentu. Nustebinkite, apkabinkite ar tiesiog pasakykite komplimentą - neatidėliokite:) #surprise #happyfathersday #happymothersday #40yearweddinganniversary Ačiū @skuzminskas, @mollerautovilnius ir kitiems prisidėjusiems prie staigmenos tėveliams įgyvendinimo

A post shared by Mindaugas Kuzminskas (@mkuzminskas) on