2019.06.11 20:32

Dramą išgyvenusi Ukraina – pasaulio jaunimo čempionato finale

LRT.lt2019.06.11 20:32

Ukrainos jaunimo futbolo rinktinė pratęsė savo įspūdingą pergalingą žygį pasaulio U-20 čempionate Lenkijoje. Antradienio vakarą ukrainiečiai pusfinalyje 1:0 patiesė Italijos bendraamžius.

Pergalingą įvartį 65-ąją mačo minutę įmušė krašto saugas Serhis Buleca, pasižymėjęs trečiuoju savo įvarčiu šiame čempionate.

80-ąją minutę ukrainiečiai liko žaisti dešimtiese, kai antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Denysas Popovas.

Buleca įvartis išvedė Ukrainos rinktinę į pasaulio U-20 čempionato finalą

Jau per teisėjo pridėtą laiką Italijos futbolininkai įmušė įvartį, tačiau jų triumfą netrukus nutraukė teisėjas. Peržiūrėjęs VAR medžiagą jis nusprendė Gianluca Scamacca įvarčio neįskaityti dėl anksčiau užfiksuotos pražangos.

Ukrainos rinktinė finale žais su Pietų Korėjos futbolininkais. Turnyro finalas birželio 15 dieną bus žaidžiamas Lodzėje, o tiesioginę transliaciją nuo 19 val. galėsite matyti LRT PLIUS ir portale LRT.lt.

U-20 čempionato finalas – geriausias šios amžiaus grupės Ukrainos futbolininkų pasiekimas. Pasaulio čempionate šalies jaunimas dalyvauja ketvirtą kartą ir iki šiol niekada neperžengė aštuntfinalio barjero.