Sportas

2019.06.11 13:43

Masiulis ir Sedekerskis savo jėgų šių metų NBA naujokų biržoje neišbandys

LRT.lt2019.06.11 13:43

Dar du krepšininkai iš Lietuvos nusprendė atsiimti anksčiau pateiktas paraiškas į birželio 20-ąją Brukline vyksiančią NBA naujokų biržą, praneša ESPN apžvalgininkas Jonathanas Givony.

Jaunųjų talentų eksperto teigimu, Klaipėdos „Neptūno“ komandoje praėjusiame sezone rungtyniavęs Gytis Masiulis ir Vitorijos „Baskonia“ klubui priklausantis Tadas Sedekerskis nusprendė nedalyvauti šių metų naujokų biržoje.

Tokie krepšininkų veiksmai stebinti neturėtų, nes neretais atvejas paraiškų pateikimas yra tiesiog būdas į save atkreipti NBA klubų dėmesį ir sulaukti kvietimo į treniruočių stovyklą. Kitais metais tiek T. Sederkerskis, tiek G. Masiulis bus automatiškai įtraukiami į potencialių biržos žaidėjų sąrašą.

Šiais metais dalyvauti NBA naujokų biržoje ir neatsiimti anksčiau pateiktos paraiškos yra nusprendę du lietuviai – Matas Jogėla ir Deividas Sirvydis. Dar vienas Lietuvos krepšinio sirgaliams pažįstamas veidas – lietuvių kilmės kanadietis Ignas Brazdeikis taip pat žada išbandyti savo jėgas naujokų biržoje.

Ekspertų sudarytose NBA naujokų biržos projekcijose D. Sirvydžiui ir I. Brazdeikiui yra numatomi šaukimai antrojo rato pabaigoje. M. Jogėla dar potencialių biržos šaukimų neminimas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt