Naujienų srautas

Sportas2019.06.11 10:21

Apie Duranto traumą su ašaromis prabilęs vienas „Warriors“ vadovų: galite suversti kaltę ant manęs

LRT.lt 2019.06.11 10:21

Ankstyvą antradienio rytą Lietuvos laiku dramatišką pergalę penktose NBA finalo rungtynėse Toronte iškovoję Oklando „Warriors“ krepšininkai išsaugojo viltis iškovoti titulą, tačiau triumfą varžovų aikštėje aptemdė į klubo rikiuotę po pertraukos sugrįžusio Kevino Duranto patirta achilo sausgyslės trauma.

Žaidėjas, kuris dėl ankstesnės traumos, gautos NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje su Hjustono „Rockets“, praleido pirmąsias ketverias NBA finalo rungtynes, dvikovoje Toronte aikštelę paliko antrojo kėlinio pradžioje. Krepšininkui bus atliktas magnetinio rezonanso tyrimas (MRT), padėsiantis įvertinti traumos rimtumą.

Po dvikovos surengtoje spaudos konferencijoje emocingai apie vieno savo klubo žaidėjų patirtą traumą mintimis dalinosi „Warriors“ organizacijos krepšinio departamento vadovas Bobas Myersas. Vyriškis su ašaromis akyse bei sunkiai rinkdamas žodžius kalbėjo apie K. Duranto sveikatos būklę bei jo asmenybę.  

„Kevinas patyrė achilo sausgyslės traumą. Kol kas nežinome, koks yra rimtas sausgyslės pažeidimas. Rytoj yra suplanuotas MRT, – aiškino B. Myersas. – Prieš sugrįždamas į aikštę po ankstesnės traumos, jis keturias savaites dirbo su mūsų klubo specialistais.  Reabilitacijos procesas buvo kruopštus – buvo nuolat atliekami magnetinio rezonanso tyrimai, vyko konsulatacijos su gydytojais. Jautėme, jog krepšininkas sėkmingai atsigauna po traumos. Priėmėme bendrą sprendimą, jog K. Durantas gali žaisti penktose finalo rungtynėse... Nemanau, kad reikia ieškoti kaltų. Suprantu, koks yra šis pasaulis. Jeigu reikia surasti kaltą, galite suversti kaltę ant manęs. Esu krepšinio operacijų skyriaus vadovas.

Leiskite man ši tą pasakyti apie Keviną Durantą. Jis mėgsta žaisti krepšinį. Tie žmonės, kurie abejojo jo noru po traumos prisijungti prie „Warriors“, yra neteisūs. Jis vienas labiausiai nesuprastų žmonių. Jis geras komandos draugas ir asmenybė. Neteisinga kaltinti K. Durantą. Esu laimingas, galėdamas jį pažinoti.“

Šeštosios NBA finalo serijos rungtynes kelsis į Oklando „Oracle“ areną bei vyks ankstyvą penktadienio rytą (nuo 4 val.) Lietuvos laiku.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi