2019.06.11 00:00

Europos čempionato atrankoje – ispanų pergalė prieš švedus ir triuškinamas latvių pralaimėjimas

LRT.lt2019.06.11 00:00

Pirmadienį buvo žaidžiamos rungtynės dėl patekimo į kitų metų Europos futbolo čempionatą, o jose dar vieną pergalę iškovojo Ispanijos rinktinė, F grupėje namuose po pertraukos 3:0 įveikusi Švedijos ekipą.

Visus tris kėlinius ispanai pelnė po pertraukos. Visų pirma 11 metrų baudinį realizavo Sergio Ramosas, vėliau tą patį padarė Alvaro Morata, o trečią smūgį pridėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Mikelis Oyarzabalis.

Visas keturias pergales grupėje iškovoję Ispanijos futbolininkai kol kas rikiuojasi pirmoje grupės vietoje.

G grupės kovose skaudžią nesėkmę patyrė Latvijos rinktinė, namuose net 0:5 pralaimėjusi Slovėnijos komandai.

Svečiai jau per pirmąjį kėlinį pelnė keturis įvarčius, dar vieną pridėjo po pertraukos ir iškovojo pirmąją pergalę.