Naujienų srautas

Sportas2019.06.10 13:29

Per plauką nuo mirties: Dominikoje pasikėsinta į MLB legendą

LRT.lt 2019.06.10 13:29

Vienas geriausių visų laikų Bostono „Red Sox“ žaidėjų ir Dominikos Respublikos beisbolo legenda Davidas Ortizas sekmadienį buvo pašautas į nugarą viename iš barų Dominikoje, praneša „Boston Globe“

Triskart stipriausios pasaulyje beisbolo lygos MLB čempionas su Bostono klubu (2004, 2007 ir 2013 m.) nugalėtojo gyvybei pavojus nebegresia ir sportininkas atsigauna po atliktos operacijos.

„Praėjusią naktį sužinojome apie incidentą Dominikos Respublikoje, į kurį pateko Davidas Ortizas, – skelbiama oficialiame „Red Sox“ pranašime. – Davido šeima patvirtino, jog jis buvo pašautas į apatinę nugaros dalį. Šiuo metu Davidas atsigauna po operacijos klinikoje San Dominge.“

Pranešama, jog į beisbolininką pasikesinęs šaulys yra sulaikytas Dominikos pareigūnų. Į garsenybę šovęs vyras į barą atvyko motoroleriu ir buvusį sportininką užklupo iš už nugaros. Iškart po šūvio, anot AP, bare buvę lankytojai užpuolė įrariamąjį ir pradėjo jį mušti.  

Savo 20 metų MLB lygoje trukusią karjerą D. Ortizas užbaigė 2016-aisiais. Sportininkas net 10 kartų dalyvavo Visų žvaigždžių rungtynėse. 2013 m. jis buvo pripažintas geriausiu sezono žaidėju.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi