Naujienų srautas

Sportas2019.06.09 23:35

Portugalijos rinktinė tapo pirmąja UEFA Tautų lygos laimėtoja

LRT.lt 2019.06.09 23:35

Cristiano Ronaldo virš savo galvos iškėlė antrąjį tarptautinį trofėjų. Portugalijoje vykusiame pirmą kartą rengiamos UEFA tautų lygos finalo ketverto turnyre šeimininkai finalo rungtynėse 1:0 (0:0) nugalėjo Nyderlandų rinktinę ir tapo pirmaisiais šio turnyro čempionais.

Pirmajame kėlinyje rimtų šansų neturėjo nei viena komanda. Tiesa, jei portugalai puolime kažką kurti bandė ir atliko nemažai smūgių į vartų pusę bei kelis kartus pataikė į vartininką, tai Nyderlandų ekipa paskutinėje atakos fazėje atrodė blankiai ir per visą kėlinį neatliko nei vieno smūgio net link vartų.

Antrajame kėlinyje portugalų atakos pagaliau virto įvarčiu, kai dar pirmoje pusėje tiksliu smūgiu pasižymėjo Goncalo Guedes.

Priekyje puikiai sužaidė Bernardo Silva, atlikęs tikslų smūgį G. Guedesui, o šis atliko galingą smūgį į olandų vartus. Šių vartininkas Jasperas Cillessenas dar lietė kamuolį, tačiau jo nukreipti į užribį nesugebėjo ir buvo priverstas traukti kamuolį iš tinklo.

Po praleisto smūgio Ronaldo Koemano auklėtiniai bandė kiek suaktyvinti savo žaidimą, tačiau daug šimtaprocentinių progų neturėjo, o geriausią šansą susikūrė Memphis Depay`us, tačiau jo smūgį galva iš arti sugavo Rui Patricio.

Per likusį laiką Nyderlandų ekipa išlyginti rezultato nesugebėjo, o portugalai aukštyn kėlė UEFA tautų lygos trofėjų.

LRT.lt primena, jog Portugalijos rinktinė yra Lietuvos varžovė kitų metų Europos čempionato atrankos B grupės varžybose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi