Naujienų srautas

Sportas2019.06.09 00:31

Po dramatiškos 11 metrų baudinių serijos į Pasaulio jaunimo čempionato pusfinalį žengė Pietų Korėja

LRT.lt 2019.06.09 00:31

Lenkijoje vykstančiame FIFA jaunimo (iki 20 m.) pasaulio futbolo čempionate šeštadienį tęsėsi ketvirtfinaliai. Antrajame dienos mače paskutinį kelialapį iškovojo Senegalą po 11 metrų baudinių serijos įveikę Pietų Korėjos atstovai.

Pirmieji pasižymėjo mačo nugalėtojai. 31-ąją minutę jie pakėlė kampinį, Ibrahima Niane pamušė kamuolį galvą link baudos aikštelės vidurio, kur Cavinas Diagne pelnė išvedė Afrikos komandą į priekį.

Korėjiečiai rezultatą  išlygino 62-ąją minutę po 11 metrų baudinio. Įvartį į savo sąskaitą įsirašė Lee Kang-Inas.

Senegalo futbolininkai juos į priekį išvedusį įvartį pelnė 76-ąją minutę. Po teisėjo peržiūros į Pietų Korėjos vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo jau minėtas I. Niane.

Jau per pridėtą laiką, 90+8-ąją minutę, Pietų Korėjos atstovai išlygino rezultatą. Lee Ji-Solis galva pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė pratęsimą.

Trečiasis Pietų Korėjos įvartis krito šeštąją pratęsimo minutę. Cho Young-Wookas prabėgo į baudos aikštelę, priėmė perdavimą ir dešine koja pasiuntė kamuolį į Senegalo vartus.

Afrikiečiai sugebėjo išsigelbėti 121-ąją minutę, kai Amadou Cissas smūgiavo iš baudos aikštelės vidurio ir kamuolį pasiuntė į dešinįjį apatintį vartų kampą.Tai reiškė, jog komandoms išsiaiškinti nugalėtoją prireiks baudinių serijos.

Azijos futbolininkai nesugebėjo realizuoti pirmų dviejų baudinių, o senegaliečiai įmušė pirmąjį, tačiau nepasinaudojo auksine proga išsiveržti į priekį 2-0. Netrukus Pietų Korėja išlygino rezultatą, tačiau netrukus A. Cissas vėl išvedė savo komandą į priekį. Netrukus Senegalas praleido dar vieną smūgį ir nesugebėjo išnaudoti savo progos – po 4 smūgių į abi puses rezultatas buvo 2-2. Pietų Korėja išpildė paskutinįjį baudinį, o senegaliečiai to padaryti nepajėgė.

Penktadienį paaiškėjo pirmieji du pusfinalininkai. Ukrainiečiai 1-0 įveikė Kolumbiją, o italai 4-2 palaužė Malio rinktinę. Šeštadienį trečiajame pusfinalyje Ekvadoro ekipa 2-1 įveikė JAV atstovus.

Pusfinalio mačai startuoja jau pirmadienį. Ukrainos rinktinė susigrums su Italijos atstovais, o ekvadoriečiai surems ginklus su Pietų Korėja.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi