2019.06.08 18:28

Europos čempionato atranka: Rusija sumindė San Mariną, prancūzai krito Turkijoje, sužibėjo Italija

papildyta 23.45
LRT.lt 2019.06.08 18:28

Šeštadienį tęsiasi atranka į 2020 metų Europos futbolo čempionatą. E grupės rungtynėse Kroatijos atstovai namie 2:1 įveikė Velso futbolininkus, o Rusijos futbolininkai I grupės mače sumušė net 9 įvarčius į San Marino vartus. Dar atrankos mačus žaidė tokios ekipos kaip Vokietija, Prancūzija ir Belgija.

Jamesas Alexanderis Lawrence‘as 17-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir leido Kroatams išsiveržti į priekį 1:0.

Ivanas Perišičius 48-ąją minutę pasinaudojo subyrėjusia varžovų gynyba baudos aikštelėje ir nuginklavęs vartininką padvigubino persvarą 2:0.

77-ąją Davidas Brooksas minutę fantastišku smūgiu iš toli sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Kroatai E grupėje yra surinkę 6 taškus ir rikiuojasi pirmojoje pozicijoje, tačiau yra sužaidę vienu maču daugiau nei kitos grupės ekipos. Velsas su 3 taškais užima trečiąją vietą.

I grupės susitikime tarp Rusijos ir San Marino pirmieji triumfavo net 9:0.

Net 4 įvarčius nugalėtojams pelnė Artiomas Dzyuba, 2 kartus pasižymėjo Fiodoras Smolovas bei po vieną pridėjo Fiodoras Kudryashovas ir Antonas Mirančukas. Vieną sykį San Marinas įsimušė į savus vartus – taip nelaimingai pasižymėjo Michele Cevoli.

J grupės mače tarp Graikijos ir Italijos rinktinių pastarieji triumfavo 3:0 (3:0). Įvarčius pelnė Nicolo Barella (23-ioji minutė), Lorenzo Insigne (30-oji minutė) ir Leonardo Bonucci (33-ioji minutė).

H grupės susitikime tarp Turkijos ir Prancūzijos netikėtai svečiuose 0:2 (0:2) krito pasaulio čempionai. Pergalę iškovusiai ekipai Kaanas Ayhanas (30-ojo minutė) ir Cengizas Underis (40-oji minutė).