2019.06.08 07:40

Netikėtumas Lietuvos grupėje – Ukraina sutriuškino Serbijos futbolininkus

LRT.lt2019.06.08 07:40

2020 metų Europos futbolo čempionato atrankos varžybų B grupės, kurioje rungtyniauja Lietuva, rungtynėse penktadienį Ukrainos komanda namuose net 5:0 (2:0) nugalėjo Serbijos komandą, praneša ELTA.

Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Viktoras Cygankovas (26 ir 27 min.) bei Jevgenijus Konoplianka (46 ir 75), vieną – Romanas Jeremčiukas (58).

Kitose grupės rungtynėse Lietuvos rinktinė namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su Liuksemburgu. Svečių gretose 21-ąją minutę pasižymėjo Gersonas Rodriguesas, o rezultatą 74-ąją minutę išlygino Arvydas Novikovas.

B grupėje pirmauja ukrainiečiai (7 tšk.). Liuksemburgas (4 tšk.) yra antras, Portugalija (2 tšk.) – trečia, o Lietuvos ir Serbijos ekipos turi po 1 tašką ir dalinasi 4-5 pozicijas.

G grupėje Latvijos rinktinė namuose 0:3 (0:1) pralaimėjo Izraelio ekipai ir patyrė trečiąją nesėkmę. Visus tris įvarčius svečiams pelnė Eranas Zahavi (10, 60, 81).

Atrankoje dalyvauja 55 rinktinės, suskirstytos į dešimt grupių. Į Europos čempionatą pateks po dvi stipriausias grupių komandas. Dar keturios dalyvės paaiškės po atkrintamųjų varžybų.