2019.06.07 18:24

Kolumbijos rinktinę palaužę ukrainiečiai – pasaulio jaunimo futbolo čempionato pusfinalyje

LRT.lt 2019.06.07 18:24

Penktadienį Lenkijoje vykstančiame FIFA jaunimo (iki 20 m.) pasaulio futbolo čempionate prasidėjo ketvirtfinaliai. Pirmajame mače Ukrainos atstovai 1:0 (1:0) įveikė Kolumbijos atletus.

Pirmąjį ir vienintelį susitikimo įvartį 11-ąją minutę po tolimo smūgio kaire koja į tuščius vartus pelnė ukrainietis Danylo Sikanas.

Nugalėjusi ekipa jau nuo mačo pradžios primetė varžovams iš Pietų Amerikos savo žaidimo stilių – fizišką futbolą, pasižymintį lėtu tempu ir dideliu pražangų skaičiumi.

Kolumbiečiai nesugebėjo prisitaikyti ir patys ėmė prasiženginėti – iki ilgosios pertraukos susirinko 4 geltonas korteles.

Po ilgosios pertraukos atsiliekanti vienuolikė bandė spausti varžovus, tačiau jų pastangos buvo bergždžios, o 85-ąją minutę situaciją dar labiau apsunkino Johano Carbonero gauta raudona kortelė.

Ukrainiečiai birželio 11 dieną, antradienį, susigrums su Italijos ir Malio rungtynėse triumfavusiais futbolininkais.

Pastarasis susitikimas jau 19:20 val. Jį tiesiogiai galėsite stebėti portale LRT.lt.