Sportas

2019.06.06 20:02

Plinta įrašas iš viešbučio, kuriame Neymaras kaltinamas išprievartavimu

LRT.lt2019.06.06 20:02

Brazilijos futbolo žvaigždės Neymaro bėdos nesibaigia. Po patirtos traumos paaiškėjo, jog jis turės praleisti „Copa America“ varžybas, o dabar viešoje erdvėje pradėjo plisti įrašas, kuriame futbolininkas užfiksuotas su išprievartavimu jį apkaltinusia mergina.

Trumpame įraše matyti, kaip futbolininkas su mergina atsigula į lovą, o netrukus prasideda konfliktas, mergina kelis kartus trenkia žaidėjui.

Incidentas nutiko dar gegužės viduryje. Mergina iš Brazilijos, nenorėjusi nurodyti savo tapatybės, pranešė, jog po socialiniame tinkle „Instagram“ užsimezgusios pažinties futbolininkas pasiūlė merginai nupirkti lėktuvo bilietus ir pakviesti ją atvykti į Paryžių.

Mergina teigia, jog viešbučio kambaryje futbolininkas bandė ją priversti lytiškai santykiauti, nors ji nesutiko.

Iškart po incidento mergina namo negrįžo ir Prancūzijoje praleido dar dvi dienas, o pareiškimą policijai užpildė tik grįžusi namo į Braziliją. Tokį savo sprendimą ji motyvavo tuo, jog bijojo bendrauti su vietos policija.

Tiek pats Neymaras, tiek jo tėvas visus įtarimus neigia ir sako, jog, jeigu reikės, policijai pateiks visų pokalbių įrašus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt