Naujienų srautas

Sportas2019.06.06 19:37

Liuksemburgo rinktinė dirbtinės dangos nesibaimina: atrodo geriau, negu manėme prieš tai

Liuksemburgo futbolo rinktinė penktadienį sieks pratęsti neblogų pasirodymų seriją Europos čempionato atrankos rungtynėse. Tris taškus per dvejas rungtynes iškovoję nykštukinės Europos valstybės atstovai prieš rungtynes dirbtinės LFF stadiono dangos nesibaido ir tikisi, kad sieks kovoti tik dėl pergalės.

Atrankos varžybas penktadienio Lietuvos varžovai pradėjo laimėjimu 2:1 prieš Valdo Urbono auklėtinius, o vėliau 1:2 neprilygo Ukrainos vienuolikei, kai lemiamą įvartį praleido paskutinėmis dvikovos minutėmis.

Ketvirtadienį į Lietuvą atvykę Liuksemburgo futbolininkai čia surengs vienintelę treniruotę, kurioje išbandys dirbtinę LFF stadiono veją, prie kurios daugelis ekipos žaidėjų nėra pratę.

Tačiau tokia situacija komandos atstovų negąsdina – komandos trenerio Luco Holtzo teigimu, komanda daugiau dėmesio teikė savo pačių pasiruošimui, o ne aikštės kokybei.

„Mus labiau domino žaidėjų būklė, technika, moralė. Ant dirbtinės aikštės truputį treniravomės, manome, kad pasiruošėme neblogai. Pirmas įspūdis apie aikštę toks, jog ji atrodo geriau, negu galvojome iš pradžių“, – teigė ekipos vairininkas L. Holtzas.

Kalbėdamas apie pirmąjį komandų susitikimą strategas sakė, jog didelių išvadų iš jo nedarė ir daug kas iš esmės nesiskirs.

„Žinoma, bus kitokia danga, tačiau daugiau kažkas nesiskirs. Atvažiavome čia laimėti, nors ir varžovai nebus linkęs nusileisti. Labiausiai skatinu savo žaidėjus būti drąsesniais. Pirmame tarpusavio mače pirmi praleidome įvartį, tačiau tada pradėjome daryti tinkamus veiksmus, šį kartą bandysime daryti tą patį.

Sieksime mažinti dvikovų ore skaičių ir daugiau žaisti ant žemės, nes pirmose rungtynėse lietuviai mus pranoko fiziškumu“, – tikino L. Holtzas.

Vienas iš komandos lyderių Oliveris Thillis, rungtyniaujantis Rusijos „Ufa“ komandoje buvo paklaustas apie tai, kokį įspūdį susidarė apie toje pačioje lygoje žaidžiantį Lietuvos rinktinės kapitoną Fedorą Černychą.

„Jis tikrai yra pajėgus žaidėjas, tačiau ne vienintelis, galintis sukelti pavojingų situacijų, tad turime likti atsargūs ir pasistengti laimėti šias rungtynes. Jaučiamės gerai, bandysime pasiekti teigiamą rezultatą, – kalbėjo 22-ejų metų saugas.

Ant dirbtinės dangos yra tekę rungtyniauti, ji man patinka. Žiūrėsime, kaip seksis prisitaikyti".

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi