Sportas

2019.06.06 18:31

Gražiausias 13-ojo A lygos turo epizodas – įspūdingas reidas per pusę aikštės

LRT.lt 2019.06.06 18:31

Lietuvos futbolo A lygos 13-asis turas pasižymėjo efektingais futbolininkų prasiveržimais. Gražiausių turo epizodų penketuko viršuje įsitaisė dvi atakos iš „Panevėžio“ ir Klaipėdos „Atlanto“ rungtynių, rašo alyga.lt.

Geriausiu turo epizodu buvo išrinktas klaipėdiečių saugo Vytauto Lukšos reidas nuo aikštės vidurio iki pat panevėžiečių vartų, pasibaigęs Tado Labuko taikliu smūgiu į tuščius vartus.

Mažai šiai atakai nusileido netrukus įvykęs išpuolis prie kitų vartų. Ten panevėžietis Ernestas Veliulis taip pat įspūdingai prasiveržė nuo aikštės šoninės linijos iki pat vartininko aikštelės ir atliko rezultatyvų perdavimą Rafaeliui Ledesmai.

Įspūdingais solo veiksmais 13-ajame ture taip pat pasižymėjo Teremas Moffi ir Donatas Kazlauskas iš Vilniaus „Riterių“ bei Renato Matosas iš „Kauno Žalgirio“. Po gražių pastarojo futbolininko ir palangiškio Thomaso Phibelo smūgių varžovus gelbėjo vartų konstrukcija.

Vietą gražiausių epizodų penketuke vėl surado ir dviejų vartininkų – klaipėdiečio Krišjanio Zviedrio ir Rodrigo Josviakio iš Kauno „Stumbro“ – puikūs pasirodymai.

A lygos 14-ojo turo rungtynės bus žaidžiamos birželio 14 ir 15 dienomis. Birželio 14-ąją 18 val. „Atlantas“ priims „Riterius“, o 20 val. „Kauno Žalgiris“ namie susikaus su Vilniaus „Žalgiriu“.

Birželio 15-ąją taip pat įvyks du mačai: 17 val. „Stumbras“ priims“ „Palangą“, o 19 val. Marijampolės „Sūduva“ – „Panevėžį“.