Naujienų srautas

Sportas2019.06.06 16:14

Smūgis Brazilijos rinktinei – Neymaras praleis „Copa America“ turnyrą

LRT.lt 2019.06.06 16:14

Nors ketvirtadienio naktį vykusiose draugiškose rungtynėse Brazilijos futbolo rinktinė 2:0 įveikė Kataro komandą, daug džiaugsmo tai neatnešė. Jau rungtynių pradžioje traumą patyrė ekipos lyderis Neymaras, o vėliau paaiškėjo, jog dėl sužeidimo šis turės praleisti artėjantį Pietų Amerikos čempionatą.

Puolėjas susižeidė po kontakto su varžovu, po kurio nesėkmingai nusileidęs ant žemės nikstelėjo koją. Žaidėjas iškart buvo pakeistas ir netrukus puolė į ašaras.

Vėliau futbolininkas komandos personalo buvo palydėtas į rūbinę. Brazilijos rinktinės treneris Tite po mačo išreiškė viltį, jog trauma nebus pernelyg rimta, tačiau vėliau pasitvirtino blogiausios prognozės ir „Copa America“ varžybose Neymaras nedalyvaus.

Pastaruoju metu futbolininkas išgyvena ne patį geriausią laikotarpį – sezonas „PSG“ komandoje buvo pažymėtas traumomis ir diskvalifikacijomis, vėliau iš žaidėjo buvo atimtas Brazilijos rinktinės kapitono raištis, netrukus išplito žinia apie Neymarui pateiktus kaltinimus išprievartavimu, o visą tai vainikavo trauma, eliminavusi futbolininką iš svarbiausių Pietų Amerikos varžybų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi