2019.06.05 23:46

Ronaldo benefisas: trys puikūs įvarčiai ir iškovotas bilietas į Tautų lygos finalą

LRT.lt 2019.06.05 23:46

Porto mieste trečiadienio vakarą surengtose Tautų lygos A diviziono pusfinalio rungtynėse pergalę rezultatu 3:1 (1:0) iškovojo Portugalijos rinktinė, įveikusi šveicarus. Nugalėtojų gretose „hattricku“ pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

Portugalijos rinktinės lyderis debiutavo Tautų lygos varžybose ir, surengęs įspūdingą pasirodymą, užfiksavo jau septintąjį savo „hattricką“ nacionalinėje rinktinėje.

Pirmąjį įvartį portugalas pelnė 25-ąją minutę, fantastišku baudos smūgiu nuginklavęs varžovų vartininką.

Šveicarai rezultatą išlygino 57-ąją minutę, kuomet 11 m baudinį, po teisėjo atliktos VAR peržiūros, realizavo Ricardo Rodriguezas.

Šveicarijos rinktinės iškovoti pergalę viltis dviem puikiais įvarčiais rungtynių pabaigoje sudaužė C. Ronaldo.

88-ąją minutę puolėjas po puikaus komandos draugo perdavimo ir tikslaus smūgio pasiuntė kamuolį varžovų vartų į tinklą.

Jau po dviejų minučių C. Ronaldo greitoje atakoje, varžovų baudos aikštelėje suklaidinęs oponentą, įmušė ir trečiąjį savo įvartį.

Kitame turnyro pusfinalyje ketvirtadienį dėl bilieto į finalą kovos Anglijos ir Nyderlandų futbolininkai. Tautų lygos keturių divizionų nugalėtojai gaus kelialapius į kitų metų Europos futbolo čempionatą.

Sekmadienį A divizione bus sužaisti mačai dėl trečiosios ir pirmosios vietų.