Sportas

2019.06.05 21:25

Ronaldo bėdos tęsiasi – kaltinimai išprievartavimu nebuvo atsiimti

LRT.lt 2019.06.05 21:25

Cristiano Ronaldo teisinės bėdos dėl galimo moters išprievartavimo Las Vegase 2009-aisiais dar nesibaigė. Nors trečiadienį pasirodė naujienos, jog byloje ieškove esanti Kathryn Mayorga atsiėmė kaltinimus žaidėjui, pasirodo, jog tai nėra tiesa, praneša ESPN.

Aiškėja, jog bylos nagrinėjimas Nevados valstijoje buvo nutrauktas tik dėl strateginių priežasčių. K. Mayorga advokatė Larissa Drohobyczer tikina, jog bylos perkėlimas į federalinį lygmenį palengvins teisininkų darbą, perduodant bylos dokumentus futbolininko teisininkų komandai.

„Kaltinimai nebuvo atsiimti, – ESPN teigė L. Drohobyczer. – Byla valstijos teisme buvo nutraukta dėl to, jog galėtume ją perkelti į federalinį teismą, kuris turi geresnę praktiką dirbant su užsieniečiais. Mes tiesiog apkeitėme teismo vietas, tačiau kaltinimai išlieka.“

Kathryn Mayorga, kuriai šiuo metu yra 34-eri, praėjusių metų rugsėjį pateikė žaidėjui kaltinimus, esą šis 2009-aisiais viename iš Las Vegaso viešbučių vakarėlio metu ją užpuolė ir išprievartavo.

Moteris teigė, jog futbolininkas jai pasiūlė beveik 300 tūkstančių svarų sterlingų už tylėjimą, tačiau ji praėjusiais metais kreipėsi į pareigūnus ir vėl privertė pradėti tyrimą.

Pats C. Ronaldo savo socialiniame tinkle kaltinimus nuolat neigė, tačiau įdomu tai, kad jo teisininkų komanda oficialiaus atsako į pateiktus kaltinimus taip ir nepateikė.