Sportas

2019.06.04 13:51

Precedento Europos krepšinyje neturintis įvykis – susijungė Slovėnijos ir Kroatijos klubai

LRT.lt2019.06.04 13:51

Europos krepšinio gerbėjams puikiai žinomi – Liublianos „Petrol Olimpija“ (Slovėnija) ir Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) klubai nuo šiol taps vienu kūnu. Antradienį oficialiai paskelbta apie precedento krepšinyje neturintį įvykį – naujo klubo sukūrimą – Liublianos „Cedevita Olimpija“.  

Klubas įsikurs Slovėnijos sostinėje ir varžysis kito sezono Europos taurės turnyre bei Adrijos krepšinio lygoje. Be to, „Cedevita Olimpija“ nuo antrojo etapo pasijungs ir į kovas Slovėnijos krepšinio lygoje.

„Pirmą kartą istorijoje dviejų skirtingų šalių klubai susijungs į vieną. Tai visiška naujovė Europoje, dėl ko mums yra liūdna. NBA čempionate normalu, jog komandos keičia savo lokacijas. Nors Europoje tai naujas žingsnis, mes į tai žiūrime kaip į strategišką ir logišką žingsnį“, – naujojo klubo pristatytmo spaudos konferencijoje kalbėjo „KK Cedevita“ prezidentas Emilis Tedeschis.

„Cedevita Olimpija“ tikslas ilgalaikėje perspektyvoje – varžytis Eurolygoje bei tapti dominuojančia jėga Adrijos krepšinio lygoje. Klubas namų rungtynes žais Liublianoje įsikūrusioje „Stožice“ arenoje.

Naujoji ekipa Liublianoje ir Zagrebe turės jaunimo komandas, kurių tikslas – tiekti talentingus krepšininkus „Cedevita Olimpija“ ekipai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt