Sportas

2019.06.03 19:02

Apie tris taškus dvikovoje su Liuksemburgu mąstantis Novikovas: laikas laimėti

Rytis Kazlauskas, LRT.lt2019.06.03 19:02

Vienas Lietuvos vyrų futbolo rinktinės lyderių – Arvydas Novikovas kartu su savo kolegomis Lietuvos vyrų futbolo rinktinėje pirmadienį pradėjo pasiruošimą 2020 m. Europos futbolo čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgo ir Serbijos rinktinėmis.

Penktadienį mūsų šalies futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje bandys atsirevanšuoti Liuksemburgo rinktinei už pralaimėjimą svečiuose kovo 22-ąją dieną 1:2. Su Serbija lietuviai susitiks pirmadienį Belgrade.

Bendraudamas su žurnalistais, A. Novikovas tvirtino – Lietuvos rinktinę artimiausioje dvikovoje su Liuksemburgu tenkins tik iškovota pergalė.

„Mums trūko tarpusavio susižaidimo, – apie pirmąsias pralaimėtas atrankos turnyro rungtynes Liuksemburge kalbėjo saugas. – Turėjome ir naujas taktines schemas, o kai kuriems žaidėjams buvo sunku priprasti prie to. Manau, per šią stovyklą mes jau žinome, ką norime daryti, kokias padarėme klaidas. Bandysime tai ištaisyti.“

– Koks būtų geras rezultatas rungtynėse su Liuksemburgu? Ar lygiosios tenkintų?

– Reikia laimėti ir iškovoti tris taškus. Gana ilgai nesame laimėję, norisi padovanoti pergalę tiek fanams, tiek sau. Laikas laimėti.

– Daliai rinktinės žaidėjų pasirodymas klubiniame čempionate baigėsi prieš keletą savaičių. Ar nesijaus ta pertrauka be futbolo?

– Esame profesionalai. Pertraukoje be futbolo dirbome ir treniravomės. Niekas tas dvi savaites nesiilsėjo. 

– Rinktinė versis be vidurio saugų Artūro Žulpos ir Manto Kuklio, kurie pastaruoju metu rinktinei buvo labai svarbūs. Ar trūks jų šiose rungtynėse?

– Aišku, kad gerų žaidėjų visuomet trūksta, bet yra jaunimas, kuris pakeis juos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.