Naujienų srautas

Sportas2015.06.27 19:34

„Italian Baja“ ralyje B. Vanagas pakilo į septintąją vietą

BNS 2015.06.27 19:34

Pasaulio ralio maratono taurės (FIA CCWC) etape Italijoje Benediktas Vanagas su šturmanu Sebastianu Rozwadowskiu pakilo į septintąją vietą.

Pasaulio ralio maratono taurės (FIA CCWC) etape Italijoje Benediktas Vanagas su šturmanu Sebastianu Rozwadowskiu pakilo į septintąją vietą.

Trečiajame „Italian Baja“ varžybų greičio ruože „General Financing–Autopaslauga by Pitlane“ ekipažas 85 kilometrus nuskriejo per 1 valandą ir 32 sekundes. Iš tryliktos pozicijos startavęs „Toyota Hilux“ bolidas kirtęs finišo liniją įsitvirtino septintoje vietoje.

„Galima sakyti, kad lenktynės prasidėjo šiandien. Prologas buvo labai trumpas ir mums pakankamai sudėtingas, nes startavome tarp lėtų varžovų – kovėmės su kuo nori, bet ne trasoje. Šios dienos progresas tikrai nemažas. Į sportinio automobilio sėdynę grįžau po pusmečio, tad jaučiausi neįprastai. Su naujuoju šturmanu turėjome daug darbo, po 170 šiandien įveiktų kilometrų pradedame susišnekėti ir jaučiu, kad komforto daugėja. Ranka nuvargo, vakarop ji nebeveikia taip, kaip turėtų. Iššūkių netrūksta, bet jie kol kas įgyvendinami“, – telefonu po finišo kalbėjo B. Vanagas.

„Varžovai, stovintys aukščiau mūsų, yra patyrę vilkai, Italijoje važiuojantys ne vienerius metus. Nauja viskas čia – tik mums. Džiaugiamės, kad yra už mus greitesnių, siekiame tobulėti ir tą darome. Esame kovinėje būsenoje, bet čia atvykome ruošti namų darbus, investuojame į ateitį. Ar pakilsime dar aukščiau, pamatysime rytoj. Bet bendrai vertinant, rezultatas yra geras“, – sakė lenktynes tęsiantis Lietuvos pilotas.

Benedikto Vanago ir Sebastian Rozwadowski ekipažas. Edgaro Buiko nuotr.

Bendroje  „Italian Baja“ lenktynių įskaitoje pirmauja Dakaro ralio čempionas Nasseras al-Attiyah iš Kataro. B. Vanago ir S. Rozwadowskio ekipažas bendroje įskaitoje kol kas – septintas.

Nuo lyderių B. Vanago ekipažas atsilieka lygiai šešiomis minutėmis. Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas dėl techninių kliūčių iš lenktynių pasitraukė po įvadinio greičio ruožo. Lenktynininkams nepavyko savo automobilio ištempti iš brastos.

Sekmadienį lenktynininkai įveiks dar du greičio ruožus. Šios varžybos B. Vanagui – pirmosios po Dakaro ralyje patirtos riešo traumos. Italijoje lenktynininkas važiuoja su nauju šturmanu.

Iš viso taurės etape varžosi 44 ekipažai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi