2019.06.02 16:16

Sensacija Ispanijoje: Seibučio ekipa atkrintamosiose eliminavo „Baskonia“ krepšininkus

LRT.lt2019.06.02 16:16

Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos „Tecnykonta“ ekipa antrosiose Ispanijos čempionato ketvirtfinalio rungtynėse namuose 76:69 parbloškė Eurolygoje rungtyniaujančią Vitorijos „Baskonia“ komandą, laimėjo seriją 2-0 ir pateko į turnyro pusfinalį.

Seibutis per 29 minutes įmetė 9 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudos), atliko 3 rezultatyvius pardavimus, atkovojo du kamuolius, blokavo vieną metimą, vieną kartą suklydo ir sukaupė 15 naudingumo balų

Pusfinalyje komandos lauks „Barcelona“ ir „Joventut“ poros laimėtojas, ten kol kas 1-0 priekyje Katalonijos krepšininkai.

Šeimininkai nuo pat mačo starto davė toną rungtynėms ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 26:9. Tačiau tada Vitorijos ekipa susiėmė, antrajame ir trečiajame ketvirčiuose pradėjo dominuoti aikštėje ir prieš ketvirtąjį kėlinį jau turėjo pranašumą (55:49).

Ketvirtajame kėlinyje rezultatas buvo lygus (58:58), tačiau tada nesportinę ir penktąją pražangą užsidirbo „Baskonia“ puolėjas Vincentas Poirier. Tada šeimininkai spurtavo – pataikė dvi baudas, netrukus tritaškį pridėjo ir Renaldas Seibutis, o Saragosos persvara abejonių nebekėlė (71:62).

„Tecnyconta“ į pusfinalį pateko pirmą kartą nuo 2013-ųjų, kai ekipa Ispanijos pirmenybėse užėmė trečiąją vietą ir tai yra geriausias pasiekimas klubo istorijoje. Tuo metu pastaruosius tris sezonus Saragosos ekipa finišavo 12-oje, 15-oje ir 16-oje pozicijose

„Tecnyconta“: Nemanja Radovičius 16 (5/6 dvit.), Javieras Justizas 14 (5/6 dvit.), Stanas Okoye 10, Renaldas Seibutis 9.

„Baskonia“: Jaysonas Grangeris 14 (5/8 dvit.), Tornike Šengelija 12 (4/8 dvit.), Johannesas Voigtmannas 10.