Sportas

2019.06.02 11:15

Brazilų futbolo žvaigždė Neymaras kaltinamas išprievartavimu

LRT.lt2019.06.02 11:15

„Paris Saint Germain“ ir Brazilijos rinktinės futbolo žvaigždė Neymaras sulaukė nemalonų – jam buvo pareikšti įtarimai moters išprievartavimu, praneša „New York Times“.

Teigiama, jog žaidėjas gegužės pradžioje socialiniame tinkle susipažino su mergina iš Brazilijos San Paulo miesto, o netrukus jai nupirko bilietus ir pakvietė atvykti į Paryžių.

Pranešama, jog pora gegužės 15-ąją artimai bendravo, tačiau netrukus futbolininkas tapo agresyvus ir vertė merginą su juo santykiauti prieš jos norą.

Mergina po to dar dvi dienas praleido Prancūzijoje, o pareiškimą policijoje užpildė tik grįžusi namo į Braziliją. Paklausta, kodėl to nepadarė dar būdama Paryžiuje, ji atsakė, jog buvo per daug emociškai sukrėsta, kad tai darytų svečioje šalyje.

Futbolininko tėvas sako, jog jo šeima dabar išgyvena sunkų laikotarpį ir teigia, jog viskas netrukus gali pavirsti „sniego gniūžte“. Jis taip pat informavo, jog būtinai paviešins žaidėjo žinutes su mergina, jei to reikalaus tyrimas.

Pastarasis sezonas Neymarui nebuvo lengvas – jį kamavo traumos ir diskvalifikacijos, o visai neseniai jis prarado ir kapitono raištį Brazilijos rinktinėje, su kuria ruošiasi vėliau birželį startuosiančiam Pietų Amerikos čempionatui.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt