Naujienų srautas

Sportas2019.06.02 10:59

Geros nuotaikos po pergalęs nestokojęs Kloppas: noriu mėgautis šiuo laimėjimu

LRT.lt 2019.06.02 10:59

„Liverpool“ futbolininkai šeštadienį Madride po 14 metų pertraukos vėl tapo Europos futbolo karaliais, kai 2:0 nugalėjo „Tottenham Hotspur“ ekipą ir tapo Čempionų lygos laimėtojais. Po rungtynių laimėtojų strategas Jurgenas Kloppas gyrė savo žaidėjus ir teigė, jog pagaliau jaučiasi ramesnis.

2015-ųjų spalį į Liverpulį atvykęs J. Kloppas pirmoje savo spaudos konferencijoje pažadėjo, jog per ketverius metus klubas vėl iškovos trofėjų. Ir savo žodį tesėjo.

„Tai turbūt yra geriausia naktis mano profesiniame gyvenime, – kalbėjo treneris. – Tai tikrai labai emocinga. Tačiau esu turbūt truputį ramesnis, negu maniau būsiantis.

Dabar jaučiuosi ramus. Ramus dėl savo šeimos, nes pastaraisiais metais su šeima atostogaudavome po pralaimėjimų finaluose, nuotaikos nebūdavo geros. Tai yra ir visam klubui, kuris nekrovė mums papildomo spaudimo ir stebėjo mūsų tobulėjimą.

Anksčiau čia sėdėdavau ir aiškindavau, kodėl tokias rungtynes pralaimėjome. Dabar nenoriu aiškinti, kodėl laimėjome, noriu tik mėgautis šia pergale“, – kalbėjo J. Kloppas.

Jis taip pat išskyrė ir ekipos veterano Jameso Milnerio, kuris nepradėjo rungtynių pagrindinėje sudėtyje, įtaką.

„Be Jameso kalbos prieš rungtynes, su ne anglu treneriu, nemanau, kad būtų buvę įmanoma tai pasiekti. Esu labai laimingas dėl visų žaidėjų. Patys žinote, kas apie kai kuriuos mūsų žaidėjus yra sakoma viešoje erdvėje. Jordanas Hendersonas yra Čempionų lygos laimėtojų kapitonas. Tai yra puiku“.

Tuo tarpu „Tottenham Hotspur“ strategas gynė savo sprendimą nuo pat dvikovos pradžios į kovą mesti nuo balandžio pradžios nežaidusį Harry Kane`ą.

„Jūs kuriate dramą, kur jos nėra. Jis užbaigė rungtynes šviežias. Jis neįmušė lygiai taip pat, kaip neįmušė ir visi kiti žaidėjai. Tai buvo mano sprendimas, kurį priėmiau turintis visą informaciją ir atlikus reikalingą analizę. Savo sprendimo nesigailiu“ – sakė argentinietis.

Jis taip pat pripažino, jog komandą iš vėžių išmušė ankstyvas 11 metrų baudinys, o, paklaustas apie savo ateitį Londono ekipoje, nuo tiesaus atsakymo išsisukinėjo.

„Praleisti baudinį taip anksti tikrai buvo skausminga ir pakeitė mūsų planus. Tai mums padarė didžiulę įtaką, bet komanda buvo puiki. Mes turėjome daugiau progų, bet jie atakoje buvo šaltakraujiškesni. Noriu pasveikinti ir „Liverpool“ ekipą, jie sužaidė puikų sezoną – kalbėjo treneris.

Apie mano ateitį kalbėti dar anksti, pirma turime susitaikyti su pralaimėjimu. Žinoma, ateityje lauks pokalbis“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi