Naujienų srautas

Sportas2019.06.02 09:42

Sensacija bokso pasaulyje: Joshua prarado keturis pasaulio čempiono titulus

LRT.lt 2019.06.02 09:42

Sekmadienio naktį Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje įvyko viena didžiausių pastarojo laiko bokso sensacijų – keturis pasaulio čempiono titulus laikęs anglas Anthony Joshua pralaimėjo kovą amerikiečiui Andy Ruizui ir prarado visus keturis diržus.

29-erių A. Joshua iki tol priklausė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO diržai, tačiau juos kovoje iškovojo A. Ruizas.

Būtent A. Joshua buvo laikomas didžiuliu kovos favoritu, tačiau septynių raundų kovoje jam teko pripažinti varžovo pranašumą.

Kova prasidėjo ganėtinai ramiai, o pagreitį įgavo trečiajame raunde, kai abu boksininkai apsikeitė nokdaunais. Pirmasis krito amerikietis, tačiau sugebėjo atsitiesti ir du kartus ant ringo grindinio pasiųsti A. Joshua.

Į kitą raundą grįžęs britas atrodė šviežiau, tačiau, nepaisant to, jo jėgos seko, o tuo pasinaudodamas A. Ruizas didino tempą ir, galų gale, septintame raunde pasiuntė britą į lemiamą nokdauną. Šis dar bandė keltis, atsirėmė į ringo virves, tačiau teisėjas, kažką sportininkui pasakęs, netrukus paskelbė kovos pabaigą.

A.Joshua pralaimėjo pirmą kartą karjeroje. Iki tol britas buvo laimėjęs visas 22 kovas ir nokautavęs 21 varžovą. A.Ruizas iškovojo 33-ią pergalę (22 nokautu) ir liko su 1 pralaimėjimu.

Save meksikiečiu laikantis JAV pilietis A.Ruizas tapo pirmuoju Meksikos sunkiasvorių bokso pasaulio čempionu. Iki tol meksikiečių kilmės boksininkai buvo pralaimėję visas 7 kovas dėl sunkiasvorių pasaulio čempiono diržų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi