Sportas

2019.06.02 06:30

Su „Žalgiriu“ atsisveikinantys amerikiečiai: metai Kaune buvo neįtikėtini

Rytis Kazlauskas, LRT.lt2019.06.02 06:30

Kauno „Žalgirio“ komandos žaidėjai, nuaidėjus trečiųjų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynių švilpukui, sušoko į „Žalgirio“ arenos vidurį ir pradėjo savo triumfo šokį. Žalgiriečiai devintą kartą iš eilės tapo lygos čempionais, o daliai kauniečių žaidėjų iškovotas titulas tapo paskutiniu maloniu akcentu karjeroje Kaune.

Akivaizdu, jog kitą sezoną su „Žalgirio“ marškinėliais nebepamatysime Brandono Davieso, kurio kaina rinkoje tapo nebeįkandama Kauno ekipai. Po dvikovos „Žalgirio“ šaliku galvą apsirišęs vidurio puolėjas, bendraudamas su žiniasklaida, džiaugėsi antruoju LKL čempionų titulu savo karjeroje.

„Toks yra finalas. Norėjome užbaigti seriją prieš savus sirgalius. Jie iš mūsų atėmė KMT taurę, todėl norėjome pasiųsti aiškią žinutę visos šios finalo serijos metu, – aiškino aukštaūgis. – Norėjome tiesiog žaisti iš visų jėgų ir viską palikti aikštėje. Šiandien tiesiog kiekvienas iš mūsų stengėsi palikti visas jėgas. Visi nekantravome iškovoti šią pergalę“.

Nors oficialiai naujos darbovietės B. Daviesas dar nėra suradęs, tačiau krepšininkas yra siejamas su „Barcelona“ ir Maskvos CSKA klubais. Paklausus apie patirtį Kaune, amerikiečio veidą papuošė plati šypsena. Krepšininko teigimu, rungtyniavimas Kaune buvo nepaprastas.

„Buvo neįtikėtini dveji metai Kaune. Girdėjote mūsų sirgalius – tokie beprotiški jie buvo kiekvienose rungtynėse. Nejaučiu nieko kito sirgaliams – tik meilę. Labai myliu savo komandos draugus. Pakartoti du titulus iš eilės – nėra lengva, todėl džiaugiuosi savo komandos draugais, džiaugiuosi šiuo titulu“, – aiškino krepšininkas.

Kitas, veikiausiai, Kauno ekipą paliksiantis aukštaūgis – Aaronas White`as po rungtynių prisiminė momentą, kai „Žalgirio“ arenos sirgaliai, amerikietį pasodinus ant suolo, atsistoję sveikino plojimais ir dėkojo už dvejus metus Lietuvoje.

„Kai mane rungtynėse pakeitė, mane apėmė tokios emocijos. Labai myliu šią vietą. Kaunas reiškia labai daug man ir mano šeimai. Esu labai dėkingas už šiuos dvejus metus Kaune. Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šių dvejų mano metų Kaune“, – tvirtino amerikietis.

Norėjome tiesiog žaisti iš visų jėgų ir viską palikti aikštėje. Šiandien tiesiog kiekvienas iš mūsų stengėsi atiduoti visas jėgas. Visi nekantravome iškovoti šią pergalę.“