2019.06.01 12:17

Baidarininkas Artūras Seja pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybose Duisburge žengė į finalą

LRT.lt, ELTA2019.06.01 12:17

Pasaulio vicečempionas Artūras Seja šeštadienį laimėjo Duisburge (Vokietija) vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės antrojo etapo vyrų vienviečių baidarių 200 m distancijos pirmąjį pusfinalio plaukimą ir užtikrintai žengė į finalą.

Lietuvis finišavo per 34,487 sek.

Tuo tarpu kitas lietuvis Ignas Navakauskas trečiajame pusfinalio plaukime liko penktas (34,992 sek.) ir tęs kovą B finale.

Moterų vienviečių kanojų 200 m distancijos trečiajame pusfinalio plaukime Rūta Dagytė finišavo septinta (48,618 sek.), o Gabrielė Čerepokaitė - devinta (51,952 sek.).

C finale R. Dagytė buvo penkta (49,643 sek.; 23 vieta galutinėje įskaitoje), o G. Čerepokaitė - septinta (51,371 sek.; 25 vieta).