2019.06.01 05:19

Iniciatyvą mačo gale atidavusi „AX Armani“ su Kuzminsku – priremti prie sienos

LRT.lt 2019.06.01 05:19

Didžiąją susitikimo dalį pirmavusi Milano „AX Armani“ komanda stipriai stringa Italijos pirmenybių pusfinalyje, kur serijoje iki trijų pergalių klupo jau antrąsyk. Mindaugo Kuzminsko atstovaujama ekipa po pratęsimo namie 101:112 (21:20, 32:32, 28:18, 14:24, 6:17) nusileido Sasario „Banco Di Sardegna“ klubui.

Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei pratęsime „AX Armani“ atsiliko 97:111 ir tik pačioje pabaigoje pašvelnino rezultatą. Kad išsigelbėtų serijoje, dabar ji turi laimėti tris mačus paeiliui.

Lietuvis per aikštėje praleistas 9 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 1 naudingumo balą.

Kauno „Žalgirio“ vasaros taikiniu vadinamasRashawnas Thomasas per 38 minutes surinko 14 taškų (3/14 dvit., 1/4 trit., 5/8 baud.), 17 atkovotų kamuolių, iš kurių – net 10 puolime, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį Sasaryje.